rotterdamse vrijeschool voor voortgezet onderwijs
vwo, havo, vmbo-tl

juli 2019


19jul

Jaarafsluiting zomer

vrijdag — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
19jul

Rapport, uitreiking 3e trimester

vrijdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt. Om 10.00u vrij

rapport 10h10v11h411v5789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
20jul

september 2019


02sep
02sep
03sep

Cursus nieuwe medewerkers 01

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
03sep

Schoolopening

dinsdag — leerlingen worden verwelkomd door docenten en volgen een apart programma

afwijkend rooster alle groepen
10sep

Platform sectieleiders 1

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
10sep

Schoolontwikkeling 1

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
11sep

Schoolfotograaf

woensdag — zorg dat je er extra leuk uit ziet deze dag

afwijkend rooster alle groepen
12sep

Studiemiddag 1 voor OOP

donderdag van 13:30u tot 16:00u — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
23sep

Ouderavond klas 07 Tamboerstraat, 1e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7amb. str.medewerkersouders
24sep

Cursus nieuwe medewerkers 02

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
24sep

Medezeggenschapsraad vestiging 1

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepen
24sep

Ouderavond klas 12, 1e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 12h512vmedewerkersouders
25sep

Ouderavond klas 07 Oudedijk, 1e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7medewerkersouders
25sep

Ouderavond klas 08 Oudedijk, 1e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8medewerkersouders
25sep

Parcival uitje klas 5h11a

van woensdag 25 september 2019 tot en met vrijdag 27 september 2019

les tm woensdag 5e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h5medewerkersouders
25sep

Parcival uitje klas 5h11b

van woensdag 25 september 2019 tot en met vrijdag 27 september 2019

les tm woensdag 5e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h5medewerkersouders
25sep

Parcival uitje klas 5h11c

van woensdag 25 september 2019 tot en met vrijdag 27 september 2019

les tm woensdag 5e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h5medewerkersouders
26sep

Regionale PV

donderdag van 15:30u tot 17:30u — collega's van basisscholen bezoeken onze school

medewerkers
30sep

Ouderavond klas 08 Tamboerstraat, 1e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8amb. str.medewerkersouders
30sep
30sep

Michaelsfeest

maandag — feest van moed en bezinning

feest alle groepen

oktober 2019


01okt

Ouderavond klas 11, 1e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 11h411h511v5medewerkersouders
01okt

Schoolontwikkeling 2

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
01okt
02okt

Ouderavond klas 10, 1e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 10h10t10vamb. str.medewerkersouders
06okt

Eindreis klas 12

van zondag 06 oktober 2019 tot en met vrijdag 18 oktober 2019

kunstreis naar Italie

uitstapje 12h512vmedewerkersouders
06okt

Stage klas 6v13

van zondag 06 oktober 2019 tot en met vrijdag 18 oktober 2019

stage medewerkersouders
07okt

Diataalonderzoek 1

van maandag 07 oktober 2019 tot en met dinsdag 08 oktober 2019

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 7medewerkersouders
07okt

Klassenouderoverleg, 1e

maandag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
07okt

Profielwerkstuk, maken door klas 5h11

van maandag 07 oktober 2019 tot en met vrijdag 18 oktober 2019

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek

afwijkend rooster 11h5medewerkersouders
07okt

Projectdagen, klas 5v11

van maandag 07 oktober 2019 tot en met vrijdag 18 oktober 2019

leerlingen hebben een afwijkend rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster 11v5medewerkersouders
08okt

Platform sectieleiders 2

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
09okt

Ouderbetrokkenheid 1

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond alle groepen
14okt

Diataalonderzoek 1

van maandag 14 oktober 2019 tot en met dinsdag 15 oktober 2019

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 7medewerkersouders
14okt

Eindreis klas 4t10

van maandag 14 oktober 2019 tot en met vrijdag 18 oktober 2019

uitstapje 10tmedewerkersouders
15okt

Schoolontwikkeling 3

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
17okt

Zorgoverleg extern 1

donderdag van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
21okt

Herfstvakantie

van maandag 21 oktober 2019 tot en met vrijdag 25 oktober 2019

vakantie alle groepen
28okt

Ouderavond klas 09, 1e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 9hv9tamb. str.medewerkersouders
29okt

Cursus nieuwe medewerkers 03

dinsdag van 15:30u tot 17:00u

medewerkers
29okt

Profielwerkstuk, presentaties door klas 5h11

van dinsdag 29 oktober 2019 tot en met woensdag 30 oktober 2019

avond 11h5medewerkersouders
29okt

Drempelonderzoek

dinsdag van 08:30u tot 11:00u — nulmeting taal en rekenen van de nieuwe brugklassen

afwijkend rooster 7medewerkersouders
29okt

Drempelonderzoek Oudedijk

dinsdag van 08:30u tot 11:00u — nulmeting taal en rekenen van de nieuwe brugklassen

afwijkend rooster 7medewerkersouders
30okt

Drempelonderzoek

woensdag van 08:30u tot 11:00u — nulmeting taal en rekenen van de nieuwe brugklassen

afwijkend rooster 7medewerkersouders
30okt

Drempelonderzoek Oudedijk

woensdag van 08:30u tot 11:00u — nulmeting taal en rekenen van de nieuwe brugklassen

afwijkend rooster 7medewerkersouders
31okt

Drempelonderzoek

donderdag van 08:30u tot 11:00u — nulmeting taal en rekenen van de nieuwe brugklassen

afwijkend rooster 7medewerkersouders

november 2019


04nov

Drempelonderzoek

maandag van 08:30u tot 11:00u — nulmeting taal en rekenen van de nieuwe brugklassen

afwijkend rooster 7medewerkersouders
06nov

Informatieavond, 1e

woensdag van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u voor ouders en leerlingen

instroom medewerkersouders
07nov

Studiebeurs voor leerlingen van voorexamenklassen

donderdag van 19:00u tot 22:00u — oudleerlingen vertellen over hun studie - en beroepskeuze

avond 10h11h411v59tmedewerkersouders
07nov

Studiebeurs examenklassen (onder voorbehoud)

donderdag van 19:00u tot 22:00u — oudleerlingen vertellen over hun studie - en beroepskeuze

afwijkend rooster 10t11h512h512vamb. str.medewerkersouders
08nov

Schoolfeest 1, Introductiefeest

vrijdag aanvang 20:00u — feest in eigen gebouw voor leerlingen van klas 7 en klas 8

feest 78amb. str.medewerkersouders
11nov

Toetsweek 1, klas 4ta10, 4t10, 5v11, 5h11, 5h12 en 6v12

van maandag 11 november 2019 tot en met vrijdag 15 november 2019

examenklassen en 11v5

examenbureau 10t11h511v512h512vamb. str.medewerkersouders
12nov

Medezeggenschapsraad vestiging 2

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
12nov

Schoolontwikkeling 4

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
13nov

Ouderbetrokkenheid 2

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond medewerkersouders
18nov

Stage 1, klas 3ta9

van maandag 18 november 2019 tot en met vrijdag 29 november 2019

winkelstage

stage amb. str.medewerkersouders
18nov

Stage 1, klas 4ta10

van maandag 18 november 2019 tot en met vrijdag 29 november 2019

maatschappelijke stage

stage amb. str.medewerkersouders
18nov

Stage klas 4t10

van maandag 18 november 2019 tot en met vrijdag 29 november 2019

maatschappelijke stage

stage 10tmedewerkersouders
26nov

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr medewerkersouders
26nov

Platform sectieleiders 3

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
27nov

Klassenouderoverleg, 2e

woensdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
29nov

Cursus nieuwe medewerkers 04

vrijdag van 15:30u tot 17:00u

medewerkers

december 2019


02dec

Herkansing aanvragen 1

maandag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 10t11h512h512vmedewerkersouders
02dec

Advent, 1e

maandag — sfeervolle viering richting Kerstmis

feest alle groepen
02dec

Vondelrevue

maandag van 20:00u tot 22:30u — gevarieerde avond in de schouwburg waar leerlingen hun talenten laten zien.

avond alle groepen
03dec

Schoolontwikkeling 5

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
05dec

Sint Nicolaas

donderdag — Sint Nicolaas bezoekt de school voor een ludiek programma in de zaal

feest alle groepen
06dec
09dec

Advent, 2e

maandag — sfeervolle viering richting Kerstmis

feest alle groepen
10dec

Cursus nieuwe medewerkers 05

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
12dec

Mentorgesprekken met ouders klas 9 tm 12

donderdag van 18:00u tot 22:00u — ouders worden uitgenodigd voor een gesprek met de mentor over de vorderingen van hun kind.

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v9hv9tmedewerkersouders
12dec

Rapport, uitreiking 1e trimester

donderdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt

rapport alle groepen
12dec

Studiemiddag 2 voor OOP

donderdag van 13:30u tot 16:00u — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
12dec

Rapportbespreking 1e trimester

donderdag — les tm het 4e lesuur, daarna vrij

afwijkend rooster alle groepen
13dec
16dec

Advent, 3e

maandag — sfeervolle viering richting Kerstmis

feest alle groepen
17dec

Schoolontwikkeling 6

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
19dec

Jaarafsluiting december

donderdag — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
21dec
23dec

Kerstvakantie

van maandag 23 december 2019 tot en met vrijdag 03 januari 2020

vakantie alle groepen

januari 2020


06jan
06jan

Studiedag RSC

maandag — deze dag alleen periodelessen

afwijkend rooster alle groepen
07jan

Rapportavond 1e trimester

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — inschrijven via Magister

rapport alle groepen
13jan

Ouderavond klas 11, 2e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 11h411h511v5medewerkersouders
13jan

Ouderavond klas 12, 2e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 12h512vmedewerkersouders
14jan

Ouderavond klas 07 Tamboerstraat, 2e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7amb. str.medewerkersouders
14jan

Schoolontwikkeling 7

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
14jan

Ouderavond klas 07 Oudedijk, 2e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7medewerkersouders
14jan

Ouderavond klas 08 Oudedijk, 2e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8medewerkersouders
15jan

Ouderavond klas 08 Tamboerstraat, 2e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8amb. str.medewerkersouders
16jan

Ouderavond klas 10, 2e avond

donderdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 10h10t10vamb. str.medewerkersouders
16jan

Zorgoverleg extern 2

donderdag van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
20jan

Toetsweek 2, klas 4ta10, 4t10, 4h10, 4v10, 4h11, 5h11, 5v11, 5h12 en 6v12

van maandag 20 januari 2020 tot en met vrijdag 24 januari 2020

examenklassen en voor-examenklassen

examenbureau 10h10t10v11h411h511v512h512vamb. str.medewerkersouders
21jan

Cursus nieuwe medewerkers 06

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
21jan

Medezeggenschapsraad vestiging 3

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
22jan

Ouderavond klas 09, 2e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 9hv9tamb. str.medewerkersouders
22jan

Open lesochtend basisscholen

woensdag — van enkele geselecteerde basisscholen ontvangen we leerlingen uit groep acht. Afspraken verlopen via de basisscholen

instroom medewerkers
24jan

Schoolfeest 2 (onder voorbehoud)

vrijdag van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest alle groepen
25jan

Drempeltheater

van zaterdag 25 januari 2020 tot en met zondag 26 januari 2020

medewerkers
28jan

Schoolontwikkeling 8

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
31jan

Open avond

vrijdag van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u voor ouders en leerlingen

instroom alle groepen

februari 2020


01feb

Open dag

zaterdag van 10:00u tot 15:00u — 10.00u - 15.00u voor ouders en leerlingen

instroom alle groepen
05feb

Herkansing aanvragen 2

woensdag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 10h10t10v11h411h511v512h512vmedewerkersouders
07feb

Eindpresentaties klas 12

van vrijdag 07 februari 2020 tot en met zondag 09 februari 2020

presentatie van en over de leerling

avond 12h512vmedewerkersouders
11feb

Informatieavond, 2e

dinsdag van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u alleen voor ouders

instroom alle groepen
11feb

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr medewerkersouders
11feb

Platform sectieleiders 4

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
12feb

Herkansingen 2

woensdag van 08:30u tot 10:30u — aanvang 13.30u Klas 10t, 10h, 10v, 11h4, 11h5, 11v5, 12h5, 12v6

examenbureau 10h10t10v11h411h511v512h512vmedewerkersouders
12feb

Ouderbetrokkenheid 3

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond medewerkersouders
14feb

Eindpresentaties klas 12

van vrijdag 14 februari 2020 tot en met zondag 16 februari 2020

presentatie van en over de leerling

avond 12h512vmedewerkersouders
17feb

Herkansing aanvragen 3

maandag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 10h10t10v11h411h511v512h512vmedewerkersouders
18feb

Cursus nieuwe medewerkers 07

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
18feb

Schoolontwikkeling 9

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
18feb

Klassenouderoverleg, 3e

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
24feb

Voorjaarsvakantie

van maandag 24 februari 2020 tot en met vrijdag 28 februari 2020

vakantie alle groepen

maart 2020


03mrt

Aanmelddagen (onder voorbehoud)

van dinsdag 03 maart 2020 tot en met vrijdag 13 maart 2020

ouders kunnen hun kind aanmelden voor het nieuwe schooljaar

instroom alle groepen
03mrt

Schoolontwikkeling 10

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
06mrt

Herkansingen 3

vrijdag van 08:30u tot 10:30u — klas 10t, 10h, 10v, 11h4, 11h5, 11v5, 12h5, 12v6

examenbureau 10h10t10v11h411h511v512h512vmedewerkersouders
10mrt

Cursus nieuwe medewerkers 08

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
11mrt

Ouderbetrokkenheid 4

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond medewerkersouders
11mrt

Studiedag ZWN (in Den Haag en onder voorbehoud)

woensdag van 12:00u tot 17:00u — les tm het 4 lesuur

afwijkend rooster alle groepen
12mrt

Studiemiddag 3 voor OOP

donderdag van 13:30u tot 16:00u — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
12mrt

Zorgoverleg extern 3

donderdag van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
16mrt

Toetsweek 3, klas 4ta10, 4t10, 5h11, 5h12, 6v12

van maandag 16 maart 2020 tot en met vrijdag 20 maart 2020

examenklassen

examenbureau 10t11h512h512vamb. str.medewerkersouders
24mrt

Platform sectieleiders 5

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

amb. str.medewerkers
25mrt

Euritmie, opvoeringen klas 4t10

woensdag van 20:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben tijdens de ouderavond

avond 10tmedewerkersouders
25mrt

Ouderavond klas 4t10, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 10tmedewerkersouders
25mrt

Ouderavond klas 4ta10, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond amb. str.medewerkersouders
30mrt

Herkansing aanvragen 4

maandag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 10t11h512h512vmedewerkersouders
30mrt

Ouderavond klas 11, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 11h411h511v5medewerkersouders
30mrt

Ouderavond klas 12, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 12h512vmedewerkersouders
31mrt

Schoolontwikkeling 11

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers

april 2020


02apr

Mentorgesprekken met ouders klas 9 tm 12

donderdag van 18:00u tot 22:00u — ouders worden uitgenodigd voor een gesprek met de mentor over de vorderingen van hun kind.

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v9hv9tmedewerkersouders
02apr

Rapport, uitreiking 2e trimester

donderdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt

rapport alle groepen
03apr

RSC weekend

vrijdag — uitstapje voor medewerkers

medewerkers
03apr
03apr

RSC weekend

van vrijdag 03 april 2020 tot en met zondag 05 april 2020

medewerkers
06apr

Herkansingen 4

van maandag 06 april 2020 tot en met dinsdag 07 april 2020

aanvang 8.30u

examenbureau 10t11h512h512vmedewerkersouders
06apr

Sportdag binnen klas 09

maandag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 9hv9tamb. str.medewerkersouders
06apr

Klassenouderoverleg, 4e

maandag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
07apr

Sportdag binnen klas 08

dinsdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 8amb. str.medewerkersouders
07apr

Medezeggenschapsraad vestiging 4

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
08apr

Ouderbetrokkenheid 5

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond medewerkersouders
08apr

Sportdag binnen klas 07

woensdag van 08:30u tot 15:00u — sportdag begint om 8.30u

afwijkend rooster 7amb. str.medewerkersouders
08apr

Ouderavond klas 8. Voorlichting keuze vakkenpakket in klas 3t9

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 9tmedewerkersouders
09apr

Sportdag binnen klas 10

donderdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 10h10t10vamb. str.medewerkersouders
10apr
14apr

Diataalonderzoek 3

van dinsdag 14 april 2020 tot en met vrijdag 17 april 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 8medewerkersouders
14apr

Cursus nieuwe medewerkers 09

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
14apr

Rapportavond 2e trimester

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — inschrijven via Magister

rapport alle groepen
14apr

Schoolontwikkeling 12

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
16apr

Schoolexamen, controle cijfers

donderdag van 15:00u tot 16:30u — controleren cijferlijst

examenbureau 10t11h512h512vmedewerkersouders
16apr

Schoolexamen, uitreiking

donderdag van 15:00u tot 16:30u — leerlingen ontvangen hun officiele schoolexamencijfers. Beroep binnen 24 uur.

examenbureau 10t11h512h512vmedewerkersouders
20apr

Meivakantie

van maandag 20 april 2020 tot en met dinsdag 05 mei 2020

vakantie alle groepen

mei 2020


06mei

Stage 2, klas 3ta9

van woensdag 06 mei 2020 tot en met woensdag 20 mei 2020

winkelstage

stage amb. str.medewerkersouders
06mei

Stage 2, klas 4ta10

van woensdag 06 mei 2020 tot en met woensdag 20 mei 2020

maatschappelijke stage

stage amb. str.medewerkersouders
06mei

Stage klas 9

van woensdag 06 mei 2020 tot en met woensdag 20 mei 2020

winkelstage

stage 9hv9tmedewerkersouders
07mei

Centraal examen, 1e tijdvak

van donderdag 07 mei 2020 tot en met woensdag 20 mei 2020

examenbureau 10t11h512h512vmedewerkersouders
11mei

Ouderavond klas 07 Oudedijk, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7medewerkersouders
11mei

Ouderavond klas 08 Oudedijk, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8medewerkersouders
12mei

Ouderavond klas 08 Tamboerstraat, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8amb. str.medewerkersouders
13mei

Ouderavond klas 07 Tamboerstraat, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7amb. str.medewerkersouders
18mei

Parcival uitje klas 4h11a

van maandag 18 mei 2020 tot en met woensdag 20 mei 2020

les tm maandag 5e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h4medewerkersouders
18mei

Parcival uitje klas 5v11

van maandag 18 mei 2020 tot en met woensdag 20 mei 2020

les tm maandag 5e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11v5medewerkersouders
19mei

Ouderavond klas 09, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 9hv9tamb. str.medewerkersouders
19mei

Ouderavond klas 4hv10, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 10h10vmedewerkersouders
19mei

Schoolontwikkeling 13

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
21mei

Hemelvaartsvrij

van donderdag 21 mei 2020 tot en met vrijdag 22 mei 2020

vakantie alle groepen
25mei

Eindreis klas 5h11

van maandag 25 mei 2020 tot en met vrijdag 05 juni 2020

exacte datum wordt nog vastgesteld

uitstapje 11h5medewerkersouders
25mei

Voorbereiden eindpresentaties, klas 4ta10

van maandag 25 mei 2020 tot en met dinsdag 26 mei 2020

vanaf 8.30u op school

afwijkend rooster amb. str.medewerkersouders
25mei

Werkweek 1 klas 7

van maandag 25 mei 2020 tot en met vrijdag 29 mei 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7medewerkersouders
25mei

Werkweek 1 klas 8

van maandag 25 mei 2020 tot en met vrijdag 29 mei 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8medewerkersouders
26mei

Euritmie, opvoeringen klas 4h10 en 10v

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 10h10vmedewerkersouders
26mei

Medezeggenschapsraad vestiging 5

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
26mei

Schoolontwikkeling 14

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
27mei

Eindpresentaties klas 4ta10

van woensdag 27 mei 2020 tot en met donderdag 28 mei 2020

presentatie van en over de leerling

avond amb. str.medewerkersouders
28mei

Euritmie, opvoeringen klas 4h10 en 4v10

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 10h10vmedewerkersouders
28mei

Zorgoverleg extern 4

donderdag van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
30mei

juni 2020


01jun

Eindreis klas 4ta10

van maandag 01 juni 2020 tot en met maandag 08 juni 2020

uitstapje alle groepen
02jun
02jun

Platform sectieleiders 6

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
02jun

Werkweek 2 klas 7

van dinsdag 02 juni 2020 tot en met zaterdag 06 juni 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7medewerkersouders
02jun

Werkweek 2 klas 8

van dinsdag 02 juni 2020 tot en met zaterdag 06 juni 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8medewerkersouders
04jun
04jun

Euritmie, opvoeringen klas 3t9

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 9tmedewerkersouders
08jun

Werkweek 3 klas 7

van maandag 08 juni 2020 tot en met vrijdag 12 juni 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7medewerkersouders
08jun

Werkweek 3 klas 8

van maandag 08 juni 2020 tot en met vrijdag 12 juni 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8medewerkersouders
08jun

Toetsweek 4, klas 3t9, 4h10, 4v10, 4h11, 5v11

van maandag 08 juni 2020 tot en met vrijdag 12 juni 2020

vmbo 3, havo 3 en 4, vwo 3, 4 en 5

examenbureau 10h10v11h411v59tamb. str.medewerkersouders
08jun
10jun

Centraal examen, uitslag 1e tijdvak

woensdag van 16:00u tot 20:00u — leerlingen worden vanaf 16.00u gebeld

examenbureau 10t11h512h512vamb. str.medewerkersouders
11jun

Intake doorstroomprogramma klas 4t10 naar klas 4h11

van donderdag 11 juni 2020 tot en met vrijdag 12 juni 2020

examenbureau 10tmedewerkers
11jun

Studiemiddag 4 voor OOP

donderdag van 13:30u tot 16:00u — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
15jun

Centraal examen, 2e tijdvak

van maandag 15 juni 2020 tot en met donderdag 18 juni 2020

herexamen

examenbureau 10t11h512h512vmedewerkersouders
15jun

Doorstroomprogramma klas 10t naar klas 11h4

van maandag 15 juni 2020 tot en met donderdag 25 juni 2020

examenbureau 10tmedewerkersouders
15jun

Diataalonderzoek 2

van maandag 15 juni 2020 tot en met dinsdag 16 juni 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 7medewerkersouders
15jun

Profielwerkstuk, maken door klas 4h10, 4h11 en 5v11

van maandag 15 juni 2020 tot en met vrijdag 03 juli 2020

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek

afwijkend rooster 10h11h411v5medewerkersouders
16jun

Euritmie, opvoeringen klas 3h9 en 3v9

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 9hvmedewerkersouders
16jun

Schoolontwikkeling 15

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
16jun

Cursus nieuwe medewerkers 10

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
17jun

Klassenouderoverleg, 5e

woensdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
22jun

Herkansing aanvragen 5

maandag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 10h10v11h411v59tamb. str.medewerkersouders
22jun

Diataalonderzoek 2

van maandag 22 juni 2020 tot en met dinsdag 23 juni 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 7medewerkersouders
23jun

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr medewerkersouders
29jun

Herkansingen 5

van maandag 29 juni 2020 tot en met dinsdag 30 juni 2020

klas 9t, 9ta,10h, 10v, 11h4 en 11v5

examenbureau 10h10v11h411v59tmedewerkersouders
30jun

Medezeggenschapsraad vestiging 6

dinsdag van 17:30u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
30jun

Schoolontwikkeling 16

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers

juli 2020


01jul

Introductiemiddag

woensdag van 13:30u tot 15:30u — aanvang 13.30u

instroom medewerkersouders
06jul

Sint Jan

maandag — zomerfeest

feest alle groepen
07jul

Cultuurdag

dinsdag — leerlingen volgen rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster alle groepen
09jul

Uitreiking beelden klas 4t10

donderdag van 13:00u tot 15:00u — voor leerlingen.

examenbureau 10tmedewerkersouders
09jul

Uitreiking diploma klas 4t10

donderdag van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 10tmedewerkersouders
13jul

Inhaaldagen

van maandag 13 juli 2020 tot en met dinsdag 14 juli 2020

alleen leerlingen die werk af moeten maken, komen op school

afwijkend rooster 11h411v5789hv9tmedewerkersouders
13jul

Boeken inleveren

maandag van 10:00u tot 14:00u — schoolboeken inleveren bij de firma Van Dijk in de hal van de school. Niet voor leerlingen van de Ambachtelijke stroom.

afwijkend rooster alle groepen
13jul

Schoolfeest 3

maandag van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest alle groepen
14jul

Uitreiking beelden klas 5h11

dinsdag van 11:00u tot 13:00u — voor leerlingen.

examenbureau 11h5medewerkersouders
14jul

Uitreiking diploma klas 5h11

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 11h5medewerkersouders
16jul

Uitreiking beelden klas 5h12 en 6v12

donderdag van 11:00u tot 15:00u — voor leerlingen.

examenbureau 12h512vmedewerkersouders
16jul

Uitreiking diploma klas 5h12 en 6v12

donderdag van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 12h512vmedewerkersouders
17jul

Jaarafsluiting zomer

vrijdag — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
17jul

Rapport, uitreiking 3e trimester

vrijdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt. Om 10.00u vrij

rapport 10h10v11h411v5789hv9tamb. str.medewerkersouders
filter op type
Afwijkend roosterAvondExamenbureauFeestInstroomInternMRRapportStageUitstapjeVakantie

filter op groep
amb. str.789t9hv10t10h10v11h411h511v512h512vmedewerkersoudersalle groepen

download


download de jaarkalender in .ics formaatMet dit .ics bestand kan de agenda worden geïmporteerd in bestaande kalenders zoals Google Calendar, Apple Calendar, IBM Lotus Notes, Yahoo! Agenda, Evolutie, eM Client, Lightning-uitbreiding voor Mozilla Thunderbird en SeaMonkey, Microsoft Outlook en Novell GroupWise.

Of kopieer onderstaande link voor een live feed: