rotterdamse vrijeschool voor voortgezet onderwijs
vwo, havo, vmbo-tl

december 2022


06dec

Schoolontwikkeling 05

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
07dec

Open lesmiddag 4, reserve

woensdag van 14:00u tot 16:00u — leerlingen van basisscholen kunnen zich inschrijven om mee te doen met open lessen en informatie.

instroom medewerkersouders
09dec

Studiebeurs examenklassen vmbo-t, Ahoy

vrijdag van 13:00u tot 16:00u — om 12.00u vertrek van school

afwijkend rooster 4t10amb. str.medewerkersouders
09dec

Eindpresentaties klas 12

van vrijdag 09 december 2022 tot en met zondag 11 december 2022

presentatie van en over de leerling

feest
12dec

Thuiswerkdag en ontwikkeltijd 1

maandag van 08:30u tot 17:00u — leerlingen werken thuis aan een schoolopdracht

afwijkend rooster
12dec

Advent, 3e

maandag — sfeervolle viering richting Kerstmis

feest
19dec

Advent, 4e

maandag — sfeervolle viering richting Kerstmis

feest
22dec

Jaarafsluiting college december

donderdag — personeel sluit jaar feestelijk af

medewerkers
23dec

Kerstviering leerlingen

vrijdag van 08:30u tot 12:00u — Periodeles gevolgd door een eigen activiteit met de mentorklas.
Einde 12.00u

feest
24dec
26dec

Kerstvakantie

van maandag 26 december 2022 tot en met vrijdag 06 januari 2023

vakantie

januari 2023


09jan

Studiedag ZWN (in Rotterdam)

maandag van 09:00u tot 17:00u — deze dag geen 'live' les maar thuiswerkdag.

afwijkend rooster
09jan
17jan

Cursus nieuwe medewerkers 06, eerste jaars

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — lokaal V02

medewerkers
19jan

Ondersteuningsoverleg extern 2

donderdag van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
23jan

Schoolvergadering 3

maandag van 15:30u tot 17:00u — gesprek college over beleidsontwikkelingen

medewerkers
24jan

Intervisie 3, 2e en 3e jaars

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — lokaal V02

medewerkers
25jan

Ouderbetrokkenheid 3

woensdag van 20:00u tot 22:00u — algemene ouderavond over de achtergrond van de school

avond medewerkersouders
31jan

Schoolontwikkeling 06

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
31jan

Medezeggenschapsraad vestiging 3

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst vMR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders

februari 2023


03feb

Open avond

vrijdag van 18:30u tot 20:30u — voor ouders en leerlingen

instroom
04feb

Open dag

zaterdag van 10:00u tot 15:00u — voor ouders en leerlingen

instroom
06feb

Thuiswerkdag en ontwikkeltijd 2

maandag van 08:30u tot 17:00u — leerlingen werken thuis aan een schoolopdracht

afwijkend rooster
10feb

Herkansing aanvragen 1

vrijdag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u. Voor PTA toetsen

examenbureau 4t105h115h125v116v126v13amb. str.medewerkersouders
13feb
14feb

Lesbezoek, intern 3

dinsdag van 08:30u tot 17:00u

medewerkers
14feb

Cursus nieuwe medewerkers 07, eerste jaars

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — lokaal V02

medewerkers
15feb

Informatieavond, 2e

woensdag van 19:00u tot 21:00u — alleen voor ouders. Aanvang 19.00u

instroom
17feb

Herkansingen 1

vrijdag van 08:30u tot 11:00u — Tijd:1e, 2e en 3e lesuur

examenbureau 4h104h114t104v105h115h125v116v126v13amb. str.medewerkersouders
20feb

Herkansingen 2

maandag van 08:30u tot 11:00u — Tijd:1e, 2e en 3e lesuur

examenbureau 4h104h114t104v105h115h125v116v126v13amb. str.medewerkersouders
20feb

Aanmelddagen

van maandag 20 februari 2023 tot en met vrijdag 24 februari 2023

ouders kunnen hun kind aanmelden voor het nieuwe schooljaar.

instroom
20feb

Aanmeldperiode (van de gemeente Rotterdam)

van maandag 20 februari 2023 tot en met vrijdag 17 maart 2023

instroom
21feb

Schoolontwikkeling 07

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
23feb

Adviesgesprekken 2, klas 8

donderdag — mentoren spreken leerlingen

examenbureau 78medewerkersouders
27feb

Voorjaarsvakantie

van maandag 27 februari 2023 tot en met vrijdag 03 maart 2023

vakantie

maart 2023


07mrt

Rapport 2e trimester, vergadering docenten 1

dinsdag — het lesrooster kan hiervoor aangepast worden

medewerkers
09mrt

Ouderbetrokkenheid 4

donderdag van 20:00u tot 22:00u — algemene ouderavond over de achtergrond van de school

avond medewerkersouders
09mrt

Rapport 2e trimester, vergadering docenten 2

donderdag — het lesrooster kan hiervoor aangepast worden

medewerkers
09mrt

Rapport 2e trimester, leerlingen ontvangen rapport

donderdag van 09:15u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt

rapport
13mrt
14mrt

Cursus nieuwe medewerkers 08, eerste jaars

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — lokaal V02

medewerkers
20mrt

Toetsweek 3, examenklassen

van maandag 20 maart 2023 tot en met vrijdag 24 maart 2023

Alleen examenklassen

examenbureau 4t105h116v126v13amb. str.medewerkersouders
21mrt

Schoolontwikkeling 08

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
23mrt

Mentorgesprekken met ouders klas 9 tm 12

donderdag van 15:00u tot 20:00u — ouders worden uitgenodigd voor een gesprek met de mentor over de vorderingen van hun kind.

avond 3hv93t94h104h114t104v105h115h125v116v126v13medewerkersouders
27mrt

Sportdag binnen klas 10

maandag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 4h104t104v10amb. str.medewerkersouders
28mrt

Rapport 2e trimester, rapportavond

dinsdag van 15:30u tot 20:00u — inschrijven via Magister. De gesprekken zijn tussen 15.30u en 20.00u

rapport
28mrt

Medezeggenschapsraad vestiging 4

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst vMR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
28mrt

Lesbezoek, intern 4

dinsdag van 08:30u tot 17:00u

medewerkers
28mrt

Intervisie 4, 2e en 3e jaars

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — lokaal V02

medewerkers
29mrt

Sportdag binnen klas 7

woensdag van 08:30u tot 15:00u — sportdag begint om 8.30u

afwijkend rooster 7amb. str.medewerkersouders
30mrt

Sportdag binnen klas 8

donderdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 8amb. str.medewerkersouders
30mrt

Ondersteuningsoverleg extern 3

donderdag van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
31mrt

Sportdag binnen klas 9

vrijdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 3hv93t9amb. str.medewerkersouders

april 2023


03apr

Schoolvergadering 4

maandag van 15:30u tot 17:00u — gesprek college over beleidsontwikkelingen

medewerkers
04apr

Medezeggenschapsraad Stichting, Den Haag

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr medewerkersouders
04apr

Euritmie, opvoeringen klas 4t10 en 4as10

dinsdag — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 4t10amb. str.medewerkersouders
06apr

Euritmie, opvoeringen klas 4t10 en 4as10

donderdag — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 4t10amb. str.medewerkersouders
07apr

Thuiswerkdag en ontwikkeltijd 3

vrijdag van 08:30u tot 17:00u — leerlingen werken thuis aan een schoolopdracht

afwijkend rooster
07apr
07apr
11apr

Schoolontwikkeling 09

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
11apr

Herkansingen 3 en 4, examenklassen

van dinsdag 11 april 2023 tot en met woensdag 12 april 2023

Alleen examenklassen

examenbureau 4t105h116v126v13amb. str.
11apr

Euritmie, opvoeringen klas 3t9 en 3as9

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 3t9amb. str.medewerkersouders
11apr

Diataalonderzoek 3, klas 8

van dinsdag 11 april 2023 tot en met vrijdag 21 april 2023

onderzoek begrijpend lezen klas 8

afwijkend rooster 8medewerkersouders
11apr

Diataalonderzoek 2, klas 7

van dinsdag 11 april 2023 tot en met vrijdag 21 april 2023

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 7medewerkersouders
12apr

Parcivaluitje klas 5v11b

van woensdag 12 april 2023 tot en met vrijdag 14 april 2023

uitstapje 5v11medewerkersouders
12apr

Parcivaluitje klas 5v11a

van woensdag 12 april 2023 tot en met vrijdag 14 april 2023

uitstapje 5v11medewerkersouders
12apr

Parcivaluitje klas 4h11b

van woensdag 12 april 2023 tot en met vrijdag 14 april 2023

uitstapje 4h11medewerkersouders
12apr

Parcivaluitje klas 4h11a

van woensdag 12 april 2023 tot en met vrijdag 14 april 2023

uitstapje 4h11medewerkersouders
12apr

Klassenouderoverleg 4

woensdag van 20:00u tot 22:00u

avond medewerkersouders
13apr

Uitje klas 4h10, onder voorbehoud

van donderdag 13 april 2023 tot en met vrijdag 14 april 2023

uitje met de klas. Bestemming wordt nog bekend gemaakt.

uitstapje 4h10medewerkersouders
13apr

Euritmie, opvoeringen klas 3t9 en 3as9

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 3t9amb. str.medewerkersouders
18apr

Euritmie, opvoeringen klas 3h9

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 3hv9amb. str.medewerkersouders
18apr

Cursus nieuwe medewerkers 09, eerste jaars

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — lokaal V02

medewerkers
20apr

Schoolexamen, uitreiking

donderdag — leerlingen ontvangen hun officiele schoolexamencijfers. Beroep binnen 24 uur.

examenbureau 4t105h116v126v13amb. str.medewerkersouders
20apr
20apr

Euritmie, opvoeringen klas 3v9 en 4v10

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 3hv94v10amb. str.medewerkersouders
24apr

Meivakantie

van maandag 24 april 2023 tot en met vrijdag 05 mei 2023

vakantie
27apr

mei 2023


08mei

Stage klas 9

van maandag 08 mei 2023 tot en met vrijdag 26 mei 2023

winkelstage

stage 3hv93t9medewerkersouders
08mei

Stage 2, klas 4as10, 5 jarig traject

van maandag 08 mei 2023 tot en met vrijdag 26 mei 2023

maatschappelijke stage

stage amb. str.medewerkersouders
08mei

Stage 2, klas 3as9

van maandag 08 mei 2023 tot en met vrijdag 26 mei 2023

winkelstage

stage amb. str.medewerkersouders
11mei

Centraal examen, 1e tijdvak

van donderdag 11 mei 2023 tot en met vrijdag 26 mei 2023

examenbureau 4t105h116v126v13amb. str.medewerkersouders
18mei

Hemelvaartsvrij

van donderdag 18 mei 2023 tot en met vrijdag 19 mei 2023

vakantie
22mei

Werkweek 1 klas 8

van maandag 22 mei 2023 tot en met vrijdag 26 mei 2023

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8amb. str.medewerkersouders
22mei

Werkweek 1 klas 7

van maandag 22 mei 2023 tot en met vrijdag 26 mei 2023

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7amb. str.medewerkersouders
23mei

Medezeggenschapsraad vestiging 5

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst vMR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
23mei

Intervisie 5, 2e en 3e jaars

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — lokaal V02

medewerkers
24mei

Ouderavond klas 4h10, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u

avond 4h10
24mei

Euritmie, opvoeringen klas 4h10

woensdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 4h104v10medewerkersouders
27mei

Offerhandeling 6, Pinksteren

zaterdag van 10:00u tot 10:30u

medewerkers
27mei

Eindreis klas 5h11, onder voorbehoud

van zaterdag 27 mei 2023 tot en met zondag 04 juni 2023

exacte datum wordt nog vastgesteld

uitstapje 5h11medewerkersouders
30mei

Werkweek 2 klas 8

van dinsdag 30 mei 2023 tot en met zaterdag 03 juni 2023

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8amb. str.medewerkersouders
30mei

Werkweek 2 klas 7

van dinsdag 30 mei 2023 tot en met zaterdag 03 juni 2023

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7amb. str.medewerkersouders
30mei

Schoolontwikkeling 10

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
30mei

Eindpresentaties klas 4as10, voorbereiding en afronden

van dinsdag 30 mei 2023 tot en met vrijdag 02 juni 2023

vanaf 8.30u op school

afwijkend rooster amb. str.medewerkersouders
31mei

Eindpresentaties klas 4as10

van woensdag 31 mei 2023 tot en met donderdag 01 juni 2023

presentatie van en over de leerling

avond amb. str.medewerkersouders

juni 2023


04jun

Eindreis klas 4as10

van zondag 04 juni 2023 tot en met maandag 12 juni 2023

uitstapje amb. str.medewerkersouders
05jun

Werkweek 3 klas 8

van maandag 05 juni 2023 tot en met vrijdag 09 juni 2023

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8amb. str.medewerkersouders
05jun

Werkweek 3 klas 7

van maandag 05 juni 2023 tot en met vrijdag 09 juni 2023

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7amb. str.medewerkersouders
05jun

Schoolvergadering 5

maandag van 15:30u tot 17:00u — gesprek college over beleidsontwikkelingen

medewerkers
05jun

Projectdagen, klas 4v10

van maandag 05 juni 2023 tot en met vrijdag 23 juni 2023

afwijkend rooster 4v10medewerkersouders
05jun

Eindreis klas 4t10

van maandag 05 juni 2023 tot en met vrijdag 09 juni 2023

exacte datum wordt nog vastgesteld

uitstapje 4t10medewerkersouders
06jun

Profielwerkstuk maken

van dinsdag 06 juni 2023 tot en met vrijdag 23 juni 2023

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek. Klas 4h10, 4h11, 5v11, 5v12

afwijkend rooster 4h104h114v105h125v11medewerkersouders
06jun

Cursus nieuwe medewerkers 10, eerste jaars

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — lokaal V02

medewerkers
08jun

Ondersteuningsoverleg extern 4

donderdag van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
12jun

Herkansing aanvragen 3 en 4

maandag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u. Voor PTA toetsen

examenbureau 3t94h104h114v105h125v11medewerkersouders
13jun

Klassenouderoverleg 5

dinsdag van 20:00u tot 22:00u

avond medewerkersouders
14jun

Centraal examen, uitslag 1e tijdvak

woensdag van 16:00u tot 20:00u — leerlingen worden vanaf 16.00u gebeld

examenbureau 4t105h116v126v13amb. str.medewerkersouders
19jun

Herkansingen 3 en 4

van maandag 19 juni 2023 tot en met dinsdag 20 juni 2023

klas 3t9, 4h10, 4v10, 4h11, 5v11 en 5v12, hele dag

examenbureau 3t94h104h114v105h125v11medewerkersouders
19jun

Centraal examen, 2e tijdvak

van maandag 19 juni 2023 tot en met donderdag 22 juni 2023

herexamen

examenbureau 4t105h116v126v13amb. str.medewerkersouders
20jun

Medezeggenschapsraad Stichting, Leiden

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr medewerkersouders
22jun
25jun

Doorstroomprogramma klas 4t10 naar klas 4h11, intake

van zondag 25 juni 2023 tot en met donderdag 29 juni 2023

intake gesprek met kandidaten

examenbureau 4t10amb. str.medewerkers
26jun

Uitje klas 3t9

van maandag 26 juni 2023 tot en met dinsdag 27 juni 2023

uitje met de klas. Bestemming wordt nog bekend gemaakt.

uitstapje 3t9medewerkersouders
26jun

Sint Jan

maandag — zomerfeest

feest
27jun

Medezeggenschapsraad vestiging 6

dinsdag van 17:30u tot 22:00u — bijeenkomst vMR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
27jun

Cultuurdag

dinsdag — leerlingen volgen rooster met alternatieve, culturele activiteiten

afwijkend rooster
28jun

Introductiemiddag

woensdag van 13:30u tot 15:30u — aanvang 13.30u

instroom medewerkersouders
28jun

Inhaaldagen 3e trimester

van woensdag 28 juni 2023 tot en met maandag 03 juli 2023

alleen leerlingen die werk af moeten maken, komen op school. Exacte tijden worden vooraf gecommuniceerd

afwijkend rooster

juli 2023


03jul

Schoolfeest 3 (onder voorbehoud)

maandag van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest
03jul

Indelingsgesprekken klas 8

van maandag 03 juli 2023 tot en met dinsdag 04 juli 2023

examenbureau 8medewerkersouders
03jul

Boeken inleveren

maandag van 10:00u tot 15:00u — schoolboeken inleveren bij de firma Van Dijk in de hal van de school. Niet voor leerlingen van de Ambachtelijke Stroom.

afwijkend rooster
04jul

Uitreiking diploma klas 5h11

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden

examenbureau 5h11medewerkersouders
04jul

Uitreiking beelden klas 5h11

dinsdag van 11:00u tot 13:00u — voor leerlingen

examenbureau 5h11medewerkersouders
05jul

Uitreiking diploma klas 4t10

woensdag — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 4t10medewerkersouders
06jul

Uitreiking diploma klas 5h12 en 6v12

donderdag van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 6v126v13medewerkersouders
06jul

Uitreiking beelden klas 5h12 en 6v12

donderdag van 11:00u tot 15:00u — voor leerlingen

examenbureau 6v126v13medewerkersouders
07jul

Rapport 3e trimester, leerlingen ontvangen rapport

vrijdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt. Om 10.00u vrij

rapport
07jul

Jaarafsluiting zomer

vrijdag — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
10jul

Zomervakantie

van maandag 10 juli 2023 tot en met vrijdag 18 augustus 2023

vakantie

augustus 2023


14aug

Doorstroomprogramma klas 4t10 naar klas 4h11

van maandag 14 augustus 2023 tot en met vrijdag 18 augustus 2023

voor leerlingen die doorstromen van vmbo-tl naar havo

examenbureau 4t10amb. str.medewerkersouders

september 2023


29sep

Profielwerkstuk, presentaties (onder voorbehoud)

vrijdag — klas 4h10, 4h11, 5v11, 5v12 van jaar ervoor. Rooster wordt later bekend gemaakt

avond 4h104h114v105h125v11medewerkersouders
filter op type
Afwijkend roosterAvondExamenbureauFeestInstroomInternMRRapportStageUitstapjeVakantie

filter op groep
amb. str.783t93hv94t104h104v104h115v115v125h115h126v126v13medewerkersouders

download


download de jaarkalender in .ics formaatMet dit .ics bestand kan de agenda worden geïmporteerd in bestaande kalenders zoals Google Calendar, Apple Calendar, IBM Lotus Notes, Yahoo! Agenda, Evolutie, eM Client, Lightning-uitbreiding voor Mozilla Thunderbird en SeaMonkey, Microsoft Outlook en Novell GroupWise.

Of kopieer onderstaande link voor een live feed: