rotterdamse vrijeschool voor voortgezet onderwijs
vwo, havo, vmbo-tl

april 2020


06apr

Toetsen eindexamenleerlingen

van maandag 06 april 2020 tot en met vrijdag 17 april 2020

examenbureau
10apr
14apr

Schoolontwikkeling 12

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
20apr

Meivakantie

van maandag 20 april 2020 tot en met dinsdag 05 mei 2020

vakantie
27apr

mei 2020


06mei

Toetsen eindexamenleerlingen

van woensdag 06 mei 2020 tot en met donderdag 14 mei 2020

examenbureau
11mei

Ouderavond klas 07 Oudedijk, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7medewerkersouders
11mei

Ouderavond klas 08 Oudedijk, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8medewerkersouders
12mei

Ouderavond klas 08 Tamboerstraat, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8amb. str.medewerkersouders
13mei

Ouderavond klas 07 Tamboerstraat, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7amb. str.medewerkersouders
19mei

Ouderavond klas 09, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 3hv93t9amb. str.medewerkersouders
19mei

Ouderavond klas 4hv10, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 4h104v10medewerkersouders
19mei

Schoolontwikkeling 13

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
21mei

Hemelvaartsvrij

van donderdag 21 mei 2020 tot en met vrijdag 22 mei 2020

vakantie
25mei

Herkansingen examenleerlingen

van maandag 25 mei 2020 tot en met maandag 01 juni 2020

examenbureau
25mei

Voorbereiden eindpresentaties, klas 4ta10

van maandag 25 mei 2020 tot en met dinsdag 26 mei 2020

vanaf 8.30u op school

afwijkend rooster amb. str.medewerkersouders
25mei

Werkweek 1 klas 1hv7a, 1ta7 en 1hv7c

van maandag 25 mei 2020 tot en met vrijdag 29 mei 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7medewerkersouders
25mei

Werkweek 1 klas 2hv8b, 2th8a, 2th8c

van maandag 25 mei 2020 tot en met vrijdag 29 mei 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8medewerkersouders
25mei

Diataal onderzoek 3

van maandag 25 mei 2020 tot en met dinsdag 26 mei 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 2ta8, 2hv8d, 2hv8c, 2th8b en 2hv8a

afwijkend rooster 8medewerkersouders
26mei

Euritmie, opvoeringen klas 4h10 en 10v

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 4h104v10medewerkersouders
26mei

Medezeggenschapsraad vestiging 5

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
26mei

Schoolontwikkeling 14

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
27mei

Eindpresentaties klas 4ta10

van woensdag 27 mei 2020 tot en met donderdag 28 mei 2020

presentatie van en over de leerling

avond amb. str.medewerkersouders
28mei

Euritmie, opvoeringen klas 4h10 en 4v10

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 4h104v10medewerkersouders
28mei

Zorgoverleg extern 4

donderdag van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
30mei

juni 2020


01jun

Eindreis klas 4ta10

van maandag 01 juni 2020 tot en met maandag 08 juni 2020

uitstapje
02jun

Diataalonderzoek 3

van dinsdag 02 juni 2020 tot en met woensdag 03 juni 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 8

afwijkend rooster 8medewerkersouders
02jun
02jun

Platform sectieleiders 6

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
02jun

Werkweek 2 klas 1hv7d en 1th7c

van dinsdag 02 juni 2020 tot en met vrijdag 05 juni 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7medewerkersouders
02jun

Werkweek 2 klas 2ta8 en 2hv8d

van dinsdag 02 juni 2020 tot en met zaterdag 06 juni 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8medewerkersouders
04jun

Uitslag examen

donderdag — Leerlingen worden gebeld vanaf 12.00u

examenbureau
04jun
04jun

Euritmie, opvoeringen klas 3t9

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 3t9medewerkersouders
05jun

Herexamen, opgeven

vrijdag — Opgeven via de website

examenbureau
08jun

Werkweek 3 klas 1th7b, 1hv7b en 1th7a

van maandag 08 juni 2020 tot en met vrijdag 12 juni 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7medewerkersouders
08jun

Werkweek 3 klas 2hv8c, 2th8b en 2hv8a

van maandag 08 juni 2020 tot en met vrijdag 12 juni 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8medewerkersouders
08jun

Toetsweek 4, klas 3t9, 4h10, 4v10, 4h11, 5v11

van maandag 08 juni 2020 tot en met vrijdag 12 juni 2020

vmbo 3, havo 3 en 4, vwo 3, 4 en 5

examenbureau 3t94h104h114v105v11amb. str.medewerkersouders
08jun
08jun

Diataal onderzoek 3

maandag — reservedatum voor leerlingen die niet aanwezig waren tijdens de eerdere afname van de test

afwijkend rooster 8medewerkersouders
10jun

Centraal examen, uitslag 1e tijdvak

woensdag van 16:00u tot 20:00u — leerlingen worden vanaf 16.00u gebeld

examenbureau 4t105h115h126v12amb. str.medewerkersouders
11jun

Intake doorstroomprogramma klas 4t10 naar klas 4h11

van donderdag 11 juni 2020 tot en met vrijdag 12 juni 2020

examenbureau 4t10medewerkers
11jun

Studiemiddag 4 voor OOP

donderdag van 13:30u tot 16:00u — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
15jun

Herexamen

van maandag 15 juni 2020 tot en met dinsdag 16 juni 2020

examenbureau
15jun

Doorstroomprogramma klas 10t naar klas 11h4

van maandag 15 juni 2020 tot en met donderdag 25 juni 2020

examenbureau 4t10medewerkersouders
15jun

Diataalonderzoek 2

van maandag 15 juni 2020 tot en met dinsdag 16 juni 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 7medewerkersouders
15jun

Profielwerkstuk, maken door klas 4h10, 4h11 en 5v11

van maandag 15 juni 2020 tot en met vrijdag 03 juli 2020

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek

afwijkend rooster 4h104h115v11medewerkersouders
16jun

Euritmie, opvoeringen klas 3h9 en 3v9

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 3hv9medewerkersouders
16jun

Schoolontwikkeling 15

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
16jun

Cursus nieuwe medewerkers 10

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
17jun

Klassenouderoverleg, 5e

woensdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
22jun

Herkansing aanvragen 5

maandag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 3t94h104h114v105v11amb. str.medewerkersouders
22jun

Diataalonderzoek 2

van maandag 22 juni 2020 tot en met dinsdag 23 juni 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 7medewerkersouders
23jun

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr medewerkersouders
29jun

Herkansingen 5

van maandag 29 juni 2020 tot en met dinsdag 30 juni 2020

klas 9t, 9ta,10h, 10v, 11h4 en 11v5

examenbureau 3t94h104h114v105v11medewerkersouders
30jun

Medezeggenschapsraad vestiging 6

dinsdag van 17:30u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
30jun

Schoolontwikkeling 16

dinsdag van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers

juli 2020


01jul

Parcival uitje klas 5v11

van woensdag 01 juli 2020 tot en met vrijdag 03 juli 2020

uitstapje 5v11medewerkersouders
01jul

Introductiemiddag

woensdag van 13:30u tot 15:30u — aanvang 13.30u

instroom medewerkersouders
06jul

Sint Jan

maandag — zomerfeest

feest
07jul

Cultuurdag

dinsdag — leerlingen volgen rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster
09jul

Uitreiking beelden klas 4t10

donderdag van 13:00u tot 15:00u — voor leerlingen.

examenbureau 4t10medewerkersouders
09jul

Uitreiking diploma klas 4t10

donderdag van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 4t10medewerkersouders
13jul

Inhaaldagen

van maandag 13 juli 2020 tot en met dinsdag 14 juli 2020

alleen leerlingen die werk af moeten maken, komen op school

afwijkend rooster 3hv93t94h115v1178medewerkersouders
13jul

Boeken inleveren

maandag van 10:00u tot 14:00u — schoolboeken inleveren bij de firma Van Dijk in de hal van de school. Niet voor leerlingen van de Ambachtelijke stroom.

afwijkend rooster
13jul

Schoolfeest 3

maandag van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest
13jul

Ondertekenen cijferlijsten voorexamenklassen

maandag — Voor de klassen 3t9, 4h10, 4v10, 4h11, 5v11.

3t94h104h115v11
14jul

Uitreiking beelden klas 5h11

dinsdag van 11:00u tot 13:00u — voor leerlingen.

examenbureau 5h11medewerkersouders
14jul

Uitreiking diploma klas 5h11

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 5h11medewerkersouders
16jul

Uitreiking beelden klas 5h12 en 6v12

donderdag van 11:00u tot 15:00u — voor leerlingen.

examenbureau 5h126v12medewerkersouders
16jul

Uitreiking diploma klas 5h12 en 6v12

donderdag van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 5h126v12medewerkersouders
17jul

Jaarafsluiting zomer

vrijdag — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
17jul

Rapport, uitreiking 3e trimester

vrijdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt. Om 10.00u vrij

rapport 3hv93t94h104h114v105v1178amb. str.medewerkersouders
20jul

Zomervakantie

van maandag 20 juli 2020 tot en met vrijdag 28 augustus 2020

vakantie
filter op type
Afwijkend roosterAvondExamenbureauFeestInstroomInternMRRapportStageUitstapjeVakantie

filter op groep
amb. str.783t93hv94t104h104v104h115h115v115h126v12medewerkersouders

download


download de jaarkalender in .ics formaatMet dit .ics bestand kan de agenda worden geïmporteerd in bestaande kalenders zoals Google Calendar, Apple Calendar, IBM Lotus Notes, Yahoo! Agenda, Evolutie, eM Client, Lightning-uitbreiding voor Mozilla Thunderbird en SeaMonkey, Microsoft Outlook en Novell GroupWise.

Of kopieer onderstaande link voor een live feed: