vrijeschool voor voortgezet onderwijs
vwo, havo, vmbo-tl

april 2018


24april
25april

Ouderbetrokkenheid 12

woensdag van 20:00 tot 22:00 uur — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
25april

Schoolexamen, controle cijfers

woensdag van 20:00 tot 22:00 uur — leerlingen komen op school om hun cijfers te controleren

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
25april

Schoolexamen, uitreiking

woensdag van 20:00 tot 22:00 uur — leerlingen ontvangen hun officiele schoolexamencijfers

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
27april

Offerhandelingen, Hemelvaart

vrijdag van 10:00 tot 10:30 uur

medewerkers
28april

mei 2018


14mei

Centraal examen, 1e tijdvak

van maandag 14 mei 2018 tot en met vrijdag 25 mei 2018

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
14mei

Stage 2, klas 10ta

van maandag 14 mei 2018 tot en met vrijdag 25 mei 2018

maatschappelijke stage

stage alle groepenamb. str.medewerkersouders
14mei

Werkweek klas 7

van maandag 14 mei 2018 tot en met vrijdag 18 mei 2018

klas 7ta, 7th1 en 7hv2

uitstapje 7alle groepenmedewerkersouders
14mei

Werkweek klas 8

van maandag 14 mei 2018 tot en met vrijdag 18 mei 2018

klas 8th3 en 8hv3

uitstapje 8alle groepenmedewerkersouders
22mei

Begeleidingsbijeenkomst 10

dinsdag van 10:00 tot 10:30 uur — cursus voor nieuwe medewerkers

medewerkers
22mei

Ouderavond klas 09, 3e avond

dinsdag van 20:00 tot 21:30 uur — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
22mei

Ouderavond klas 10hv, 3e avond

dinsdag van 20:00 tot 21:30 uur — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
22mei

Vestigingsmedezeggenschapsraad

dinsdag van 20:00 tot 21:30 uur — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
22mei

Werkweek klas 7

van dinsdag 22 mei 2018 tot en met zaterdag 26 mei 2018

klas 7th3 en 7hv1

uitstapje 7alle groepenmedewerkersouders
22mei

Werkweek klas 8

van dinsdag 22 mei 2018 tot en met zaterdag 26 mei 2018

klas 8hv1 en 8th2

uitstapje 8alle groepenmedewerkersouders
28mei

Eindpresentaties klas 10ta

van maandag 28 mei 2018 tot en met vrijdag 01 juni 2018

presentatie van en over de leerling

avond alle groepenamb. str.medewerkersouders
28mei

Werkweek klas 7

van maandag 28 mei 2018 tot en met vrijdag 01 juni 2018

klas 7th2 en 7hv3

uitstapje 7alle groepenmedewerkersouders
28mei

Werkweek klas 8

van maandag 28 mei 2018 tot en met vrijdag 01 juni 2018

klas 8th1, 8hv2 en 8ta

uitstapje 8alle groepenmedewerkersouders
31mei

Eindreis klas 11h5

van donderdag 31 mei 2018 tot en met maandag 04 juni 2018

uitstapje 11h5alle groepenmedewerkersouders

juni 2018


04juni

Eindreis klas 10t

van maandag 04 juni 2018 tot en met vrijdag 08 juni 2018

uitstapje 10talle groepenmedewerkersouders
04juni

Eindreis klas 10ta

van maandag 04 juni 2018 tot en met maandag 11 juni 2018

uitstapje alle groepenamb. str.medewerkersouders
04juni

Toetsweek

van maandag 04 juni 2018 tot en met vrijdag 08 juni 2018

havo 3 en 4, vwo 3, 4 en 5

examenbureau 10h10v11h411v59hvalle groepenmedewerkersouders
05juni

Ouderavond klas 07, 3e avond

dinsdag van 20:00 tot 21:30 uur — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
06juni

Ouderavond klas 08, 3e avond

woensdag van 20:00 tot 21:30 uur — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
11juni

Profielwerkstuk 11h4

van maandag 11 juni 2018 tot en met vrijdag 29 juni 2018

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek

afwijkend rooster 11h4alle groepenmedewerkersouders
11juni

Projectdagen, klas 11v5

van maandag 11 juni 2018 tot en met dinsdag 03 juli 2018

leerlingen hebben een afwijkend rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster 11v5alle groepenmedewerkersouders
12juni

Begeleidingsbijeenkomst 11

dinsdag van 20:00 tot 21:30 uur — Begeleidingsbijeenkomst nieuwe medewerkers met Jaap van de Weg

medewerkers
13juni

Centraal examen, uitslag 1e tijdvak

woensdag van 16:00 tot 20:00 uur — leerlingen worden vanaf 16.00u gebeld

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
13juni

Introductiemiddag

woensdag van 13:30 tot 15:30 uur — aanvang 13.30u

instroom alle groepenmedewerkersouders
13juni

Klassenouderoverleg, 6e

woensdag van 20:00 tot 22:00 uur — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
13juni

Medezeggenschapsraad Stichting

woensdag van 20:00 tot 22:00 uur — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr alle groepenmedewerkersouders
13juni

Uitje klas 10h en 10v

van woensdag 13 juni 2018 tot en met vrijdag 15 juni 2018

uitstapje 10h10valle groepenmedewerkersouders
14juni

Centraal examen, uitreiking cijferlijst

donderdag van 20:00 tot 22:00 uur — om 10.30u op school

examenbureau 10t11h512h512v
16juni

Herkansing aanvragen 4

zaterdag van 20:00 tot 22:00 uur — uiterste datum om een herkansing aan te vragen.

examenbureau 10h10v11h411v59talle groepenmedewerkersouders
16juni

Herkansing aanvragen klas 9ta

zaterdag van 20:00 tot 22:00 uur — uiterste datum om een herkansing aan te vragen.

examenbureau alle groepenamb. str.medewerkersouders
18juni

Centraal examen, 2e tijdvak

van maandag 18 juni 2018 tot en met donderdag 21 juni 2018

herexamen

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
18juni

Projectdagen klas 10h en 10v

van maandag 18 juni 2018 tot en met donderdag 21 juni 2018

leerlingen hebben een afwijkend rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster 10h10valle groepenmedewerkersouders
23juni

Offerhandelingen Sint Jan

zaterdag van 10:00 tot 10:30 uur

medewerkers
25juni

Herkansingen 5

van maandag 25 juni 2018 tot en met dinsdag 26 juni 2018

examenbureau 10h10v11h411v59talle groepenmedewerkersouders
25juni

Herkansingen 9ta

van maandag 25 juni 2018 tot en met dinsdag 26 juni 2018

examenbureau alle groepenamb. str.medewerkersouders
26juni

Vestigingsmedezeggenschapsraad

dinsdag van 10:00 tot 10:30 uur — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
27juni

Stage klas10h en 10v

van woensdag 27 juni 2018 tot en met dinsdag 10 juli 2018

maatschappelijke stage

stage 10h10valle groepenmedewerkersouders
29juni
29juni

Einde 3e trimester

vrijdag van 10:00 tot 10:30 uur

medewerkers

juli 2018


01juli

Magister af 3e trimester, cijfers

zondag van 10:00 tot 10:30 uur

medewerkers
02juli

Presentaties profielwerkstuk klas 11h4

van maandag 02 juli 2018 tot en met dinsdag 03 juli 2018

avond 11h4alle groepenmedewerkersouders
02juli

Sint Jan klas 7, 8 en 9

maandag van 10:00 tot 10:30 uur — zomerfeest

feest 789talle groepenmedewerkersouders
03juli

Cultuurdag

dinsdag van 10:00 tot 10:30 uur — leerlingen volgen rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster 789hv9talle groepenmedewerkersouders
04juli

Overgangsvergadering

van woensdag 04 juli 2018 tot en met donderdag 05 juli 2018

medewerkers
05juli

Uitreiking diploma klas 10t

donderdag van 10:00 tot 10:30 uur — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 19.00u

examenbureau 10talle groepenmedewerkersouders
05juli

Inhaaldagen

van donderdag 05 juli 2018 tot en met vrijdag 06 juli 2018

alleen leerlingen die werk af moeten maken, komen op school

afwijkend rooster 11h411v5789hv9talle groepenmedewerkersouders
05juli

Uitreiking beelden klas 10t

donderdag van 10:00 tot 10:30 uur — voor leerlingen. Aanvang 13.00u

examenbureau 10t
08juli

Magister af 3e trimester, teksten

zondag van 10:00 tot 10:30 uur

medewerkers
09juli

Boeken inleveren

maandag van 10:00 tot 13:00 uur — schoolboeken inleveren bij de firma Van Dijk in de hal van de school

afwijkend rooster 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenmedewerkersouders
09juli

Schoolfeest 2

maandag van 20:30 tot 01:30 uur — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
10juli

Uitreiking diploma klas 11h5

dinsdag van 20:30 tot 01:30 uur — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 19.00u

examenbureau 11h5alle groepenmedewerkersouders
10juli

Uitreiking beelden klas 11h5

dinsdag van 20:30 tot 01:30 uur — voor leerlingen. Aanvang 14.00u

examenbureau 11h5
11juli

Uitreiking eindgetuigschrift en diploma klas 10ta

woensdag van 20:30 tot 01:30 uur — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 11.00u

examenbureau alle groepenamb. str.medewerkersouders
12juli

Uitreiking diploma klas 12

donderdag van 20:30 tot 01:30 uur — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 19.00u

examenbureau 12h512valle groepenmedewerkersouders
12juli

Uitreiking beelden klas 12

donderdag van 20:30 tot 01:30 uur — voor leerlingen in twee groepen. Indeling volgt nog.

examenbureau 12h512v
13juli

Jaarafsluiting zomer

vrijdag van 20:30 tot 01:30 uur — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
13juli

Rapport, uitreiking 3e trimester

vrijdag van 20:30 tot 01:30 uur — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt. Om 10.00u vrij

rapport 10h10v11h411v5789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
14juli
filter op type
afwijkend roosteravondexamenbureaufeestinstroommrrapportstageuitstapjevakantie

filter op groep
10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders

download


download de jaarkalender in .ics formaatMet dit .ics bestand kan de agenda worden geïmporteerd in bestaande kalenders zoals Google Calendar, Apple Calendar, IBM Lotus Notes, Yahoo! Agenda, Evolutie, eM Client, Lightning-uitbreiding voor Mozilla Thunderbird en SeaMonkey, Microsoft Outlook en Novell GroupWise.

Of kopieer onderstaande link voor een live feed: