vrijeschool voor voortgezet onderwijs
vwo, havo, vmbo-tl

september 2018


17sep

Voorlichting Voorkom klas 7

van maandag 17 september 2018 tot en met maandag 24 september 2018

voorlichtingslessen 'Internet' 17, 18 en 24 september

afwijkend rooster 7alle groepenmedewerkersouders
24sep

Ouderavond klas 07, 1e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 7alle groepenamb. str.medewerkersouders
27sep

Regionale PV

donderdag van 15:30u tot 17:30u — collega's van basisscholen bezoeken onze school

medewerkers

oktober 2018


02okt

Bijeenkomst Jaap vd Weg 1

dinsdag van 14:15u tot 17:00u

medewerkers
02okt

Platform sectieleiders 2

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
03okt

BHVcursus

woensdag van 15:30u tot 17:00u — bedrijfshulpverleners trainen hun vaardigheden

medewerkers
03okt

Ouderavond klas 10, 1e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10h10t10valle groepenamb. str.medewerkersouders
04okt

Cambridge Engels graduation

donderdag — 19.00u koffie en thee. 19.30u aanvang

avond
07okt

Eindreis klas 12

van zondag 07 oktober 2018 tot en met vrijdag 19 oktober 2018

kunstreis naar Italie

uitstapje 12h512valle groepenmedewerkersouders
08okt

Klassenouderoverleg, 1e

maandag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
08okt

Profielwerkstuk klas 11h5 en klas 11v5

van maandag 08 oktober 2018 tot en met vrijdag 19 oktober 2018

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek

afwijkend rooster 11h511v5alle groepenmedewerkersouders
09okt

Ouderavond klas 11, 1e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 11h411h511v5alle groepenmedewerkersouders
09okt

Ouderavond klas 10ta

dinsdag aanvang 20:00u — 19.30u koffie en thee. Aanvang 20.00u

avond
15okt

Eindreis klas 10t

van maandag 15 oktober 2018 tot en met vrijdag 19 oktober 2018

uitstapje 10talle groepenmedewerkersouders
17okt

Ouderbetrokkenheid 2

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
20okt
30okt

Cursus nieuwe medewerkers 03

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
30okt

Ouderavond klas 09, 1e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 9hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
30okt

Presentaties profielwerkstuk klas 11h5 en 11v5

van dinsdag 30 oktober 2018 tot en met woensdag 31 oktober 2018

avond 11h511v5alle groepenmedewerkersouders

november 2018


06nov

Medezeggenschapsraad vestiging 2

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
07nov

Informatieavond, 1e

woensdag van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u voor ouders en leerlingen

instroom alle groepenmedewerkersouders
09nov

Schoolfeest 1, Introductiefeest

vrijdag aanvang 20:00u — feest in eigen gebouw voor leerlingen van klas 7 en klas 8

feest 78alle groepenamb. str.medewerkersouders
10nov

Offerhandelingen 2, Michael

zaterdag van 10:00u tot 10:30u

medewerkers
12nov

Toetsweek 1

van maandag 12 november 2018 tot en met vrijdag 16 november 2018

examenklassen en 11v5

examenbureau 10t11h511v512h512valle groepenmedewerkersouders
14nov

Ouderbetrokkenheid 3

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
19nov

Stage 1, klas 10ta

van maandag 19 november 2018 tot en met vrijdag 30 november 2018

maatschappelijke stage

stage alle groepenamb. str.medewerkersouders
19nov

Stage 1, klas 9ta

van maandag 19 november 2018 tot en met vrijdag 30 november 2018

winkelstage

stage alle groepenamb. str.medewerkersouders
19nov

Stages klas 10t

van maandag 19 november 2018 tot en met vrijdag 30 november 2018

maatschappelijke stage

stage 10talle groepenmedewerkersouders
19nov

Vondelrevue

maandag van 20:00u tot 22:00u — gevarieerde avond in de schouwburg waar leerlingen hun talenten laten zien.

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
21nov
27nov

Cursus nieuwe medewerkers 04

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
27nov

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr alle groepenmedewerkersouders
27nov

Platform sectieleiders 3

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
28nov

Klassenouderoverleg, 2e

woensdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders

december 2018


02dec

Herkansing aanvragen 1

zondag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen.

examenbureau 10t11h511v512h512valle groepenmedewerkersouders
05dec

Sint Nicolaas

woensdag — Sint Nicolaas bezoekt de school voor een ludiek programma in de zaal

feest 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
11dec

Cursus nieuwe medewerkers 05

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
13dec

Mentorgesprekken met ouders klas 9 tm 12

donderdag van 18:00u tot 22:00u — ouders worden uitgenodigd voor een gesprek met de mentor over de vorderingen van hun kind.

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v9hv9talle groepenmedewerkersouders
13dec

Rapport, uitreiking 1e trimester

donderdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt

rapport 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
13dec

Studiemiddag 2 voor OOP

donderdag — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
21dec

Jaarafsluiting december

vrijdag — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
22dec

Kerstvakantie

van zaterdag 22 december 2018 tot en met zondag 06 januari 2019

vakantie 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
22dec

Offerhandelingen 3, Kerstmis

zaterdag van 10:00u tot 10:30u

medewerkers

januari 2019


08jan

Rapportavond 1e trimester

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — inschrijven via Magister

rapport alle groepenmedewerkersouders
10jan

Voorlichting Voorkom klas 9

van donderdag 10 januari 2019 tot en met vrijdag 18 januari 2019

voorlichtingslessen 'Drugs' 10, 11, 17 en 18 januari

afwijkend rooster 9talle groepenmedewerkersouders
14jan

Ouderavond klas 11, 2e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 11h411h511v5alle groepenmedewerkersouders
14jan

Ouderavond klas 12, 2e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 12h512valle groepenmedewerkersouders
15jan

Cursus nieuwe medewerkers 06

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
15jan

Ouderavond klas 07, 2e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 7alle groepenamb. str.medewerkersouders
16jan

Ouderavond klas 08, 2e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 8alle groepenamb. str.medewerkersouders
17jan

Ouderavond klas 10, 2e avond

donderdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10h10talle groepenamb. str.medewerkersouders
21jan

Toetsweek 2

van maandag 21 januari 2019 tot en met vrijdag 25 januari 2019

examenklassen en voor-examenklassen

examenbureau 10h10t10v11h411h511v512h512valle groepenmedewerkersouders
23jan

Ouderavond klas 09, 2e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 9hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
25jan

Schoolfeest 2 (onder voorbehoud)

vrijdag van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders

februari 2019


01feb

Open avond

vrijdag van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u voor ouders en leerlingen

instroom alle groepenmedewerkersouders
02feb

Open dag

zaterdag van 10:00u tot 15:00u — 10.00u - 15.00u voor ouders en leerlingen

instroom alle groepenmedewerkersouders
03feb
05feb

Medezeggenschapsraad vestiging 3

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
05feb

Studiedag ZWN

dinsdag — Les tm het 4e lesuur

mr
08feb

Eindpresentaties klas 12

van vrijdag 08 februari 2019 tot en met zondag 10 februari 2019

presentatie van en over de leerling

avond 12h512valle groepenmedewerkersouders
12feb

Informatieavond, 2e

dinsdag van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u alleen voor ouders

instroom alle groepenmedewerkersouders
12feb

Platform sectieleiders 4

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
15feb

Eindpresentaties klas 12

van vrijdag 15 februari 2019 tot en met zondag 17 februari 2019

presentatie van en over de leerling

avond 12h512valle groepenmedewerkersouders
17feb
18feb

Klassenouderoverleg, 3e

maandag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
20feb

Ouderbetrokkenheid 4

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
23feb

maart 2019


04mrt

Aanmelddagen (onder voorbehoud)

van maandag 04 maart 2019 tot en met donderdag 07 maart 2019

ouders kunnen hun kind aanmelden voor het nieuwe schooljaar

instroom alle groepenmedewerkersouders
05mrt

Cursus nieuwe medewerkers 07

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
05mrt

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr alle groepenmedewerkersouders
11mrt

Muziekuitvoering

maandag van 20:00u tot 22:00u — avondvullend programma voor ouders en leerlingen

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
12mrt

Sportdag binnen klas 10

dinsdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 10h10t10valle groepenamb. str.medewerkersouders
13mrt

Sportdag binnen klas 07

woensdag van 08:30u tot 15:00u — sportdag begint om 8.30u

afwijkend rooster 7alle groepenamb. str.medewerkersouders
14mrt

Sportdag binnen klas 09

donderdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 9hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
14mrt

Studiemiddag 3 voor OOP

donderdag — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
15mrt

Sportdag binnen klas 08

vrijdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 8alle groepenamb. str.medewerkersouders
18mrt

Stage 2, klas 9ta

van maandag 18 maart 2019 tot en met vrijdag 29 maart 2019

winkelstage

stage alle groepenamb. str.medewerkersouders
18mrt

Stage klas 9

van maandag 18 maart 2019 tot en met vrijdag 29 maart 2019

winkelstage

stage 9hv9talle groepenmedewerkersouders
18mrt

Toetsweek 3

van maandag 18 maart 2019 tot en met vrijdag 22 maart 2019

examenklassen

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
19mrt

Cursus nieuwe medewerkers 08

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
20mrt

Ouderbetrokkenheid 5

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
22mrt

Voorlichting Voorkom klas 7

van vrijdag 22 maart 2019 tot en met vrijdag 29 maart 2019

voorlichtingslessen 'Roken' 22, 23 en 29 maart

afwijkend rooster 7alle groepenmedewerkersouders
26mrt

Platform sectieleiders 5

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
27mrt

Ouderavond klas 10t, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10talle groepenmedewerkersouders
27mrt

Ouderavond klas 10ta, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10talle groepenamb. str.medewerkersouders
31mrt

Herkansing aanvragen 4

zondag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen.

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders

april 2019


01apr

Ouderavond klas 11, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 11h411h511v5alle groepenmedewerkersouders
01apr

Ouderavond klas 12, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 12h512valle groepenmedewerkersouders
02apr

Bijeenkomst Jaap vd Weg 2

dinsdag van 14:15u tot 17:00u

medewerkers
04apr

Euritmie, opvoeringen klas 10h

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 10halle groepenmedewerkersouders
04apr

Mentorgesprekken met ouders klas 9 tm 12

donderdag van 18:00u tot 22:00u — ouders worden uitgenodigd voor een gesprek met de mentor over de vorderingen van hun kind.

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v9hv9talle groepenmedewerkersouders
04apr

Rapport, uitreiking 2e trimester

donderdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt

rapport 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
04apr

Voorlichting Voorkom klas 8

van donderdag 04 april 2019 tot en met vrijdag 12 april 2019

voorlichtingslessen 'Alcohol' 4, 5, 11 en 12 april

afwijkend rooster 8alle groepenmedewerkersouders
08apr

Herkansingen 4

van maandag 08 april 2019 tot en met dinsdag 09 april 2019

8.30u

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
09apr

Euritmie, opvoeringen klas 9

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 9hv9talle groepenmedewerkersouders
10apr

Klassenouderoverleg, 4e

woensdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
10apr

Parcival uitje klas 11v5

van woensdag 10 april 2019 tot en met vrijdag 12 april 2019

les tm woensdag 4e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11v5alle groepenmedewerkersouders
11apr

Euritmie, opvoeringen klas 9

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 9hv9talle groepenmedewerkersouders
15apr

Rapportavond 2e trimester

maandag van 18:00u tot 22:00u — inschrijven via Magister

rapport alle groepenmedewerkersouders
16apr

Cursus nieuwe medewerkers 09

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
16apr

Medezeggenschapsraad vestiging 4

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
16apr

Schoolexamen, controle cijfers

dinsdag — leerlingen komen op school om hun cijfers te controleren

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
16apr

Schoolexamen, uitreiking

dinsdag — leerlingen ontvangen hun officiele schoolexamencijfers

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
17apr

Ouderbetrokkenheid 6

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
19apr

Offerhandelingen 4, Goede Vrijdag

vrijdag van 10:00u tot 10:30u

medewerkers

mei 2019


06mei

Stage 2, klas 10ta

van maandag 06 mei 2019 tot en met dinsdag 21 mei 2019

maatschappelijke stage

stage alle groepenamb. str.medewerkersouders
06mei

Werkweek klas 7th2, 7hv2 en 7ta

van maandag 06 mei 2019 tot en met vrijdag 10 mei 2019

klas 7ta, 7th1 en 7hv2

uitstapje 7alle groepenmedewerkersouders
06mei

Werkweek klas 8hv1 en 8th2

van maandag 06 mei 2019 tot en met vrijdag 10 mei 2019

klas 8th3 en 8hv3

uitstapje 8alle groepenmedewerkersouders
09mei

Centraal examen, 1e tijdvak

van donderdag 09 mei 2019 tot en met woensdag 22 mei 2019

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
13mei

Werkweek klas 7hv1, 7th1 en 7hv4

van maandag 13 mei 2019 tot en met vrijdag 17 mei 2019

klas 7th3 en 7hv1

uitstapje 7alle groepenmedewerkersouders
13mei

Werkweek klas 8hv3 en 8th1

van maandag 13 mei 2019 tot en met vrijdag 17 mei 2019

klas 8hv1 en 8th2

uitstapje 8alle groepenmedewerkersouders
20mei

Werkweek klas 7th3 en 7hv3

van maandag 20 mei 2019 tot en met vrijdag 24 mei 2019

klas 7th2 en 7hv3

uitstapje 7alle groepenmedewerkersouders
20mei

Werkweek klas 8th3, 8hv2 en 8ta

van maandag 20 mei 2019 tot en met vrijdag 24 mei 2019

klas 8th1, 8hv2 en 8ta

uitstapje 8alle groepenmedewerkersouders
21mei

Medezeggenschapsraad vestiging 5

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
21mei

Ouderavond klas 09, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 9hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
21mei

Ouderavond klas 10hv, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10h10valle groepenmedewerkersouders
22mei

Parcival uitje klas 11h4a

van woensdag 22 mei 2019 tot en met vrijdag 24 mei 2019

les tm woensdag 4e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h4alle groepenmedewerkersouders
22mei

Parcival uitje klas 11h4b

van woensdag 22 mei 2019 tot en met vrijdag 24 mei 2019

les tm woensdag 4e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h4alle groepenmedewerkersouders
27mei

Eindreis klas 11h5

van maandag 27 mei 2019 tot en met vrijdag 07 juni 2019

uitstapje 11h5alle groepenmedewerkersouders
27mei

Eindpresentaties klas 10ta

van maandag 27 mei 2019 tot en met dinsdag 28 mei 2019

presentatie van en over de leerling

avond alle groepenamb. str.medewerkersouders
30mei

Hemelvaartsdag

van donderdag 30 mei 2019 tot en met donderdag 30 mei 2019

vakantie
31mei

Hemelvaartsvrij

van vrijdag 31 mei 2019 tot en met vrijdag 31 mei 2019

vakantie

juni 2019


03jun

Eindreis klas 10ta

van maandag 03 juni 2019 tot en met maandag 10 juni 2019

uitstapje alle groepenamb. str.medewerkersouders
04jun

Cursus nieuwe medewerkers 10

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
04jun

Ouderavond klas 08, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 8alle groepenamb. str.medewerkersouders
04jun

Platform sectieleiders 6

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
05jun

Ouderavond klas 07, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 7alle groepenamb. str.medewerkersouders
08jun

Offerhandelingen 5, Sint Jan

zaterdag van 10:00u tot 10:30u

medewerkers
11jun

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr alle groepenmedewerkersouders
11jun

Toetsweek 4

van dinsdag 11 juni 2019 tot en met vrijdag 14 juni 2019

vmbo 3, havo 4, vwo 4 en vwo 5

examenbureau 10h10v11h411v59talle groepenmedewerkersouders
12jun

Centraal examen, uitslag 1e tijdvak

woensdag van 17:00u tot 20:00u — leerlingen worden vanaf 17.00u gebeld

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
13jun

Intake doorstroomprogramma klas 10t naar klas 11h4

van donderdag 13 juni 2019 tot en met vrijdag 14 juni 2019

medewerkers
13jun

Studiemiddag 4 voor OOP

donderdag — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
17jun

Centraal examen, 2e tijdvak

van maandag 17 juni 2019 tot en met donderdag 20 juni 2019

herexamen

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
17jun

Doorstroomprogramma klas 10t naar klas 11h4

van maandag 17 juni 2019 tot en met donderdag 27 juni 2019

voor leerlingen. Aanvang 13.00u

examenbureau 10talle groepenmedewerkersouders
17jun

Profielwerkstuk klas 11h4

van maandag 17 juni 2019 tot en met vrijdag 05 juli 2019

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek

afwijkend rooster 11h4alle groepenmedewerkersouders
17jun

Projectdagen, klas 11v5

van maandag 17 juni 2019 tot en met dinsdag 09 juli 2019

leerlingen hebben een afwijkend rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster 11v5alle groepenmedewerkersouders
17jun

Stage klas 10h en klas 10v

van maandag 17 juni 2019 tot en met donderdag 27 juni 2019

maatschappelijke stage

stage 10h10valle groepenmedewerkersouders
18jun

Klassenouderoverleg, 5e

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
19jun

Eindproductie, repetities (onder voorbehoud)

van woensdag 19 juni 2019 tot en met donderdag 20 juni 2019

afwijkend rooster 11h512h512vmedewerkers
19jun

Introductiemiddag

woensdag van 13:30u tot 15:30u — aanvang 13.30u

instroom alle groepenmedewerkersouders
23jun

Herkansing aanvragen 5

zondag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen.

examenbureau 10h10v11h411v59talle groepenamb. str.medewerkersouders

juli 2019


01jul

Herkansingen 5

van maandag 01 juli 2019 tot en met dinsdag 02 juli 2019

examenbureau 10h10v11h411v59talle groepenmedewerkersouders
01jul

Herkansingen 9ta

van maandag 01 juli 2019 tot en met dinsdag 02 juli 2019

examenbureau alle groepenamb. str.medewerkersouders
02jul

Medezeggenschapsraad vestiging 6

dinsdag van 17:30u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
08jul

Uitje klas 10h en klas 10v

van maandag 08 juli 2019 tot en met dinsdag 09 juli 2019

uitstapje 10h10valle groepenmedewerkersouders
09jul

Cultuurdag

dinsdag — leerlingen volgen rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster 789hv9talle groepenmedewerkersouders
11jul

Inhaaldagen

van donderdag 11 juli 2019 tot en met vrijdag 12 juli 2019

alleen leerlingen die werk af moeten maken, komen op school

afwijkend rooster 11h411v5789hv9talle groepenmedewerkersouders
11jul
11jul

Uitreiking diploma klas 10t

donderdag — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 19.00u

examenbureau 10talle groepenmedewerkersouders
15jul

Boeken inleveren

maandag van 10:00u tot 13:00u — schoolboeken inleveren bij de firma Van Dijk in de hal van de school

afwijkend rooster 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenmedewerkersouders
15jul

Schoolfeest 3

maandag van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
16jul
16jul

Uitreiking diploma klas 11h5

dinsdag — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 19.00u

examenbureau 11h5alle groepenmedewerkersouders
18jul
18jul

Uitreiking diploma klas 12

donderdag — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 19.00u

examenbureau 12h512valle groepenmedewerkersouders
19jul

Jaarafsluiting zomer

vrijdag — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
19jul

Rapport, uitreiking 3e trimester

vrijdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt. Om 10.00u vrij

rapport 10h10v11h411v5789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
20jul
filter op type
afwijkend roosteravondexamenbureaufeestinstroommrrapportstageuitstapjevakantie

filter op groep
10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders

download


download de jaarkalender in .ics formaatMet dit .ics bestand kan de agenda worden geïmporteerd in bestaande kalenders zoals Google Calendar, Apple Calendar, IBM Lotus Notes, Yahoo! Agenda, Evolutie, eM Client, Lightning-uitbreiding voor Mozilla Thunderbird en SeaMonkey, Microsoft Outlook en Novell GroupWise.

Of kopieer onderstaande link voor een live feed: