vrijeschool voor voortgezet onderwijs
vwo, havo, vmbo-tl

augustus 2018


27augustus

Offerhandelingen 1, opmaat

maandag van 08:30u tot 09:00u

medewerkers
27augustus
28augustus

Cursus nieuwe medewerkers 01

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
28augustus

Schoolopening

dinsdag — leerlingen worden verwelkomd door docenten en volgen een apart programma

afwijkend rooster 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
30augustus

Schoolfoto Kralingse bos

donderdag van 13:00u tot 14:00u — foto van de hele schoolgemeenschap in het kader van '100 jaar vrijeschool'.

afwijkend rooster 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders

september 2018


04september

Platform sectieleiders 1

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
13september

Studiemiddag 1 voor OOP

donderdag — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
17september

Ouderavond klas 08, 1e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 8alle groepenamb. str.medewerkersouders
17september

Voorlichting Voorkom klas 7

van maandag 17 september 2018 tot en met maandag 24 september 2018

voorlichtingslessen 'Internet' 17, 18 en 24 september

afwijkend rooster 7alle groepenmedewerkersouders
18september

Cursus nieuwe medewerkers 02

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
18september

Medezeggenschapsraad vestiging 1

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
18september

Ouderavond klas 12, 1e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 12h512valle groepenmedewerkersouders
19september

Ouderbetrokkenheid 1

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
19september

Parcival uitje klas 11h5a

van woensdag 19 september 2018 tot en met vrijdag 21 september 2018

les tm woensdag 4e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h5alle groepenmedewerkersouders
19september

Parcival uitje klas 11h5b

van woensdag 19 september 2018 tot en met vrijdag 21 september 2018

les tm woensdag 4e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h5alle groepenmedewerkersouders
24september

Ouderavond klas 07, 1e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 7alle groepenamb. str.medewerkersouders
27september

Regionale PV

donderdag van 15:30u tot 17:30u — collega's van basisscholen bezoeken onze school

medewerkers

oktober 2018


02oktober

Bijeenkomst Jaap vd Weg 1

dinsdag van 14:15u tot 17:00u

medewerkers
02oktober

Platform sectieleiders 2

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
03oktober

BHVcursus

woensdag van 15:30u tot 17:00u — bedrijfshulpverleners trainen hun vaardigheden

medewerkers
07oktober

Eindreis klas 12

van zondag 07 oktober 2018 tot en met vrijdag 19 oktober 2018

kunstreis naar Italie

uitstapje 12h512valle groepenmedewerkersouders
08oktober

Klassenouderoverleg, 1e

maandag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
08oktober

Profielwerkstuk klas 11h5 en klas 11v5

van maandag 08 oktober 2018 tot en met vrijdag 19 oktober 2018

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek

afwijkend rooster 11h511v5alle groepenmedewerkersouders
09oktober

Ouderavond klas 11, 1e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 11h411h511v5alle groepenmedewerkersouders
10oktober

Ouderavond klas 10, 1e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10talle groepenamb. str.medewerkersouders
15oktober

Eindreis klas 10t

van maandag 15 oktober 2018 tot en met vrijdag 19 oktober 2018

uitstapje 10talle groepenmedewerkersouders
17oktober

Ouderbetrokkenheid 2

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
20oktober
30oktober

Cursus nieuwe medewerkers 03

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
30oktober

Ouderavond klas 09, 1e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 9hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
30oktober

Presentaties profielwerkstuk klas 11h5 en 11v5

van dinsdag 30 oktober 2018 tot en met woensdag 31 oktober 2018

avond 11h511v5alle groepenmedewerkersouders

november 2018


06november

Medezeggenschapsraad vestiging 2

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
07november

Informatieavond, 1e

woensdag van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u voor ouders en leerlingen

instroom alle groepenmedewerkersouders
09november

Schoolfeest 1, Introductiefeest

vrijdag aanvang 20:00u — feest in eigen gebouw voor leerlingen van klas 7 en klas 8

feest 78alle groepenamb. str.medewerkersouders
10november

Offerhandelingen 2, Michael

zaterdag van 10:00u tot 10:30u

medewerkers
12november

Toetsweek 1

van maandag 12 november 2018 tot en met vrijdag 16 november 2018

examenklassen en 11v5

examenbureau 10t11h511v512h512valle groepenmedewerkersouders
14november

Ouderbetrokkenheid 3

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
17november
19november

Stage 1, klas 10ta

van maandag 19 november 2018 tot en met vrijdag 30 november 2018

maatschappelijke stage

stage alle groepenamb. str.medewerkersouders
19november

Stage 1, klas 9ta

van maandag 19 november 2018 tot en met vrijdag 30 november 2018

winkelstage

stage alle groepenamb. str.medewerkersouders
19november

Stages klas 10t

van maandag 19 november 2018 tot en met vrijdag 30 november 2018

maatschappelijke stage

stage 10talle groepenmedewerkersouders
19november

Vondelrevue

maandag van 20:00u tot 22:00u — gevarieerde avond in de schouwburg waar leerlingen hun talenten laten zien.

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
21november
27november

Cursus nieuwe medewerkers 04

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
27november

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr alle groepenmedewerkersouders
27november

Platform sectieleiders 3

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
28november

Klassenouderoverleg, 2e

woensdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders

december 2018


02december

Herkansing aanvragen 1

zondag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen.

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
03december
05december

Sint Nicolaas

woensdag — Sint Nicolaas bezoekt de school voor een ludiek programma in de zaal

feest 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
11december

Cursus nieuwe medewerkers 05

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
13december

Mentorgesprekken met ouders klas 9 tm 12

donderdag van 18:00u tot 22:00u — ouders worden uitgenodigd voor een gesprek met de mentor over de vorderingen van hun kind.

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v9hv9talle groepenmedewerkersouders
13december

Rapport, uitreiking 1e trimester

donderdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt

rapport 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
13december

Studiemiddag 2 voor OOP

donderdag — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
17december
21december

Jaarafsluiting december

vrijdag — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
22december

Kerstvakantie

van zaterdag 22 december 2018 tot en met zondag 06 januari 2019

vakantie 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
22december

Offerhandelingen 3, Kerstmis

zaterdag van 10:00u tot 10:30u

medewerkers

januari 2019


08januari

Rapportavond 1e trimester

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — inschrijven via Magister

rapport alle groepenmedewerkersouders
09januari

Ouderavond klas 10, 2e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10talle groepenamb. str.medewerkersouders
10januari

Voorlichting Voorkom klas 9

van donderdag 10 januari 2019 tot en met vrijdag 18 januari 2019

voorlichtingslessen 'Drugs' 10, 11, 17 en 18 januari

afwijkend rooster 9talle groepenmedewerkersouders
14januari

Ouderavond klas 11, 2e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 11h411h511v5alle groepenmedewerkersouders
14januari

Ouderavond klas 12, 2e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 12h512valle groepenmedewerkersouders
15januari

Cursus nieuwe medewerkers 06

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
15januari

Ouderavond klas 07, 2e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 7alle groepenamb. str.medewerkersouders
16januari

Ouderavond klas 08, 2e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 8alle groepenamb. str.medewerkersouders
17januari
21januari

Toetsweek 2

van maandag 21 januari 2019 tot en met vrijdag 25 januari 2019

examenklassen en voor-examenklassen

examenbureau 10h10t10v11h411h511v512h512valle groepenmedewerkersouders
23januari

Ouderavond klas 09, 2e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 9hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
25januari

Schoolfeest 2 (onder voorbehoud)

vrijdag van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders

februari 2019


01februari

Open avond

vrijdag van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u voor ouders en leerlingen

instroom alle groepenmedewerkersouders
02februari

Open dag

zaterdag van 10:00u tot 15:00u — 10.00u - 15.00u voor ouders en leerlingen

instroom alle groepenmedewerkersouders
03februari

Herkansing aanvragen 2

zondag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen.

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
05februari

Medezeggenschapsraad vestiging 3

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
08februari

Eindpresentaties klas 12

van vrijdag 08 februari 2019 tot en met zondag 10 februari 2019

presentatie van en over de leerling

avond 12h512valle groepenmedewerkersouders
12februari

Informatieavond, 2e

dinsdag van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u alleen voor ouders

instroom alle groepenmedewerkersouders
12februari

Platform sectieleiders 4

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
15februari

Eindpresentaties klas 12

van vrijdag 15 februari 2019 tot en met zondag 17 februari 2019

presentatie van en over de leerling

avond 12h512valle groepenmedewerkersouders
17februari

Herkansing aanvragen 3

zondag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen.

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
18februari

Klassenouderoverleg, 3e

maandag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
20februari

Ouderbetrokkenheid 4

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
23februari

maart 2019


04maart

Aanmelddagen (onder voorbehoud)

van maandag 04 maart 2019 tot en met donderdag 07 maart 2019

ouders kunnen hun kind aanmelden voor het nieuwe schooljaar

instroom alle groepenmedewerkersouders
05maart

Cursus nieuwe medewerkers 07

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
05maart

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr alle groepenmedewerkersouders
07maart
11maart

Muziekuitvoering

maandag van 20:00u tot 22:00u — avondvullend programma voor ouders en leerlingen

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
12maart

Sportdag binnen klas 10

dinsdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 10h10t10valle groepenamb. str.medewerkersouders
13maart

Sportdag binnen klas 07

woensdag van 08:30u tot 15:00u — sportdag begint om 8.30u

afwijkend rooster 7alle groepenamb. str.medewerkersouders
14maart

Sportdag binnen klas 09

donderdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 9hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
14maart

Studiemiddag 3 voor OOP

donderdag — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
15maart

Sportdag binnen klas 08

vrijdag van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 8alle groepenamb. str.medewerkersouders
18maart

Stage 2, klas 9ta

van maandag 18 maart 2019 tot en met vrijdag 29 maart 2019

winkelstage

stage alle groepenamb. str.medewerkersouders
18maart

Stage klas 9

van maandag 18 maart 2019 tot en met vrijdag 29 maart 2019

winkelstage

stage 9hv9talle groepenmedewerkersouders
18maart

Toetsweek 3

van maandag 18 maart 2019 tot en met vrijdag 22 maart 2019

examenklassen

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
19maart

Cursus nieuwe medewerkers 08

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
20maart

Ouderbetrokkenheid 5

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
22maart

Voorlichting Voorkom klas 7

van vrijdag 22 maart 2019 tot en met vrijdag 29 maart 2019

voorlichtingslessen 'Roken' 22, 23 en 29 maart

afwijkend rooster 7alle groepenmedewerkersouders
26maart

Platform sectieleiders 5

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
27maart

Ouderavond klas 10t, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10talle groepenmedewerkersouders
27maart

Ouderavond klas 10ta, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10talle groepenamb. str.medewerkersouders
28maart
31maart

Herkansing aanvragen 4

zondag — uiterste datum om een herkansing aan te vragen.

examenbureau 10h10v11h411v59talle groepenmedewerkersouders

april 2019


02april

Bijeenkomst Jaap vd Weg 2

dinsdag van 14:15u tot 17:00u

medewerkers
04april

Euritmie, opvoeringen klas 10h

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 10halle groepenmedewerkersouders
04april

Mentorgesprekken met ouders klas 9 tm 12

donderdag van 18:00u tot 22:00u — ouders worden uitgenodigd voor een gesprek met de mentor over de vorderingen van hun kind.

avond 10h10t10v11h411h511v512h512v9hv9talle groepenmedewerkersouders
04april

Rapport, uitreiking 2e trimester

donderdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt

rapport 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
04april

Voorlichting Voorkom klas 8

van donderdag 04 april 2019 tot en met vrijdag 12 april 2019

voorlichtingslessen 'Alcohol' 4, 5, 11 en 12 april

afwijkend rooster 8alle groepenmedewerkersouders
08april

Herkansingen 4

van maandag 08 april 2019 tot en met dinsdag 09 april 2019

aanvang 8.30u

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
08april

Ouderavond klas 11, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 11h411h511v5alle groepenmedewerkersouders
08april

Ouderavond klas 12, 3e avond

maandag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 12h512valle groepenmedewerkersouders
09april

Euritmie, opvoeringen klas 9

dinsdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 9hv9talle groepenmedewerkersouders
10april

Klassenouderoverleg, 4e

woensdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
11april

Euritmie, opvoeringen klas 9

donderdag van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 9hv9talle groepenmedewerkersouders
15april

Rapportavond 2e trimester

maandag van 18:00u tot 22:00u — inschrijven via Magister

rapport alle groepenmedewerkersouders
16april

Cursus nieuwe medewerkers 09

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
16april

Medezeggenschapsraad vestiging 4

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
16april

Parcival uitje klas 11v5

van dinsdag 16 april 2019 tot en met donderdag 18 april 2019

les tm dinsdag 4e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11v5alle groepenmedewerkersouders
17april

Ouderbetrokkenheid 6

woensdag van 20:00u tot 22:00u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
18april

Schoolexamen, controle cijfers

donderdag — leerlingen komen op school om hun cijfers te controleren

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
18april

Schoolexamen, uitreiking

donderdag — leerlingen ontvangen hun officiele schoolexamencijfers

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
19april
19april

Offerhandelingen 4, Goede Vrijdag

vrijdag van 10:00u tot 10:30u

medewerkers

mei 2019


06mei

Stage 2, klas 10ta

van maandag 06 mei 2019 tot en met dinsdag 21 mei 2019

maatschappelijke stage

stage alle groepenamb. str.medewerkersouders
06mei

Werkweek klas 7

van maandag 06 mei 2019 tot en met vrijdag 10 mei 2019

klas 7ta, 7th1 en 7hv2

uitstapje 7alle groepenmedewerkersouders
06mei

Werkweek klas 8

van maandag 06 mei 2019 tot en met vrijdag 10 mei 2019

klas 8th3 en 8hv3

uitstapje 8alle groepenmedewerkersouders
09mei

Centraal examen, 1e tijdvak

van donderdag 09 mei 2019 tot en met woensdag 22 mei 2019

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
13mei

Werkweek klas 7

van maandag 13 mei 2019 tot en met vrijdag 17 mei 2019

klas 7th3 en 7hv1

uitstapje 7alle groepenmedewerkersouders
13mei

Werkweek klas 8

van maandag 13 mei 2019 tot en met vrijdag 17 mei 2019

klas 8hv1 en 8th2

uitstapje 8alle groepenmedewerkersouders
20mei

Werkweek klas 7

van maandag 20 mei 2019 tot en met vrijdag 24 mei 2019

klas 7th2 en 7hv3

uitstapje 7alle groepenmedewerkersouders
20mei

Werkweek klas 8

van maandag 20 mei 2019 tot en met vrijdag 24 mei 2019

klas 8th1, 8hv2 en 8ta

uitstapje 8alle groepenmedewerkersouders
21mei

Medezeggenschapsraad vestiging 5

dinsdag van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
21mei

Ouderavond klas 09, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 9hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
21mei

Ouderavond klas 10hv, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 10h10valle groepenmedewerkersouders
22mei

Parcival uitje klas 11h4a

van woensdag 22 mei 2019 tot en met vrijdag 24 mei 2019

les tm woensdag 4e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h4alle groepenmedewerkersouders
22mei

Parcival uitje klas 11h4b

van woensdag 22 mei 2019 tot en met vrijdag 24 mei 2019

les tm woensdag 4e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 11h4alle groepenmedewerkersouders
27mei

Eindreis klas 11h5

van maandag 27 mei 2019 tot en met vrijdag 07 juni 2019

uitstapje 11h5alle groepenmedewerkersouders
29mei

Eindpresentaties klas 10ta

van woensdag 29 mei 2019 tot en met donderdag 30 mei 2019

presentatie van en over de leerling

avond alle groepenamb. str.medewerkersouders

juni 2019


03juni

Eindreis klas 10ta

van maandag 03 juni 2019 tot en met maandag 10 juni 2019

uitstapje alle groepenamb. str.medewerkersouders
04juni

Cursus nieuwe medewerkers 10

dinsdag van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
04juni

Ouderavond klas 08, 3e avond

dinsdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 8alle groepenamb. str.medewerkersouders
04juni

Platform sectieleiders 6

dinsdag van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
05juni

Ouderavond klas 07, 3e avond

woensdag van 20:00u tot 21:30u — 19.30u koffie en thee, Aanvang 20.00u

avond 7alle groepenamb. str.medewerkersouders
08juni

Offerhandelingen 5, Sint Jan

zaterdag van 10:00u tot 10:30u

medewerkers
11juni

Medezeggenschapsraad Stichting

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr alle groepenmedewerkersouders
11juni

Toetsweek 4

van dinsdag 11 juni 2019 tot en met vrijdag 14 juni 2019

vmbo 3, havo 3 en 4, vwo 3, 4 en 5

examenbureau 10h10v11h411v59hv9talle groepenmedewerkersouders
12juni

Centraal examen, uitslag 1e tijdvak

woensdag van 17:00u tot 20:00u — leerlingen worden vanaf 17.00u gebeld

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
13juni

Intake doorstroomprogramma klas 10t naar klas 11h4

van donderdag 13 juni 2019 tot en met vrijdag 14 juni 2019

medewerkers
13juni

Studiemiddag 4 voor OOP

donderdag — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
17juni

Centraal examen, 2e tijdvak

van maandag 17 juni 2019 tot en met donderdag 20 juni 2019

herexamen

examenbureau 10t11h512h512valle groepenmedewerkersouders
17juni

Doorstroomprogramma klas 10t naar klas 11h4

van maandag 17 juni 2019 tot en met donderdag 27 juni 2019

voor leerlingen. Aanvang 13.00u

examenbureau 10talle groepenmedewerkersouders
17juni

Profielwerkstuk klas 11h4

van maandag 17 juni 2019 tot en met vrijdag 05 juli 2019

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek

afwijkend rooster 11h4alle groepenmedewerkersouders
17juni

Projectdagen, klas 11v5

van maandag 17 juni 2019 tot en met dinsdag 09 juli 2019

leerlingen hebben een afwijkend rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster 11v5alle groepenmedewerkersouders
17juni

Stage klas 10h en klas 10v

van maandag 17 juni 2019 tot en met donderdag 27 juni 2019

maatschappelijke stage

stage 10h10valle groepenmedewerkersouders
18juni

Klassenouderoverleg, 5e

dinsdag van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond alle groepenmedewerkersouders
19juni

Eindproductie, repetities (onder voorbehoud)

van woensdag 19 juni 2019 tot en met donderdag 20 juni 2019

afwijkend rooster 11h512h512vmedewerkers
19juni

Introductiemiddag

woensdag van 13:30u tot 15:30u — aanvang 13.30u

instroom alle groepenmedewerkersouders
24juni

juli 2019


01juli

Herkansingen 5

van maandag 01 juli 2019 tot en met dinsdag 02 juli 2019

examenbureau 10h10v11h411v59talle groepenmedewerkersouders
01juli

Herkansingen 9ta

van maandag 01 juli 2019 tot en met dinsdag 02 juli 2019

examenbureau alle groepenamb. str.medewerkersouders
02juli

Medezeggenschapsraad vestiging 6

dinsdag van 17:30u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr alle groepenmedewerkersouders
08juli

Uitje klas 10h en klas 10v

van maandag 08 juli 2019 tot en met dinsdag 09 juli 2019

uitstapje 10h10valle groepenmedewerkersouders
09juli

Cultuurdag

dinsdag — leerlingen volgen rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster 789hv9talle groepenmedewerkersouders
11juli

Inhaaldagen

van donderdag 11 juli 2019 tot en met vrijdag 12 juli 2019

alleen leerlingen die werk af moeten maken, komen op school

afwijkend rooster 11h411v5789hv9talle groepenmedewerkersouders
11juli
11juli

Uitreiking diploma klas 10t

donderdag — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 19.00u

examenbureau 10talle groepenmedewerkersouders
15juli

Boeken inleveren

maandag van 10:00u tot 13:00u — schoolboeken inleveren bij de firma Van Dijk in de hal van de school

afwijkend rooster 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenmedewerkersouders
15juli

Schoolfeest 3

maandag van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest 10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
16juli
16juli

Uitreiking diploma klas 11h5

dinsdag — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 19.00u

examenbureau 11h5alle groepenmedewerkersouders
18juli
18juli

Uitreiking diploma klas 12

donderdag — voor ouders en belangstellenden. Aanvang 19.00u

examenbureau 12h512valle groepenmedewerkersouders
19juli

Jaarafsluiting zomer

vrijdag — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
19juli

Rapport, uitreiking 3e trimester

vrijdag van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt. Om 10.00u vrij

rapport 10h10v11h411v5789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders
20juli
filter op type
afwijkend roosteravondexamenbureaufeestinstroommrrapportstageuitstapjevakantie

filter op groep
10h10t10v11h411h511v512h512v789hv9talle groepenamb. str.medewerkersouders

download


download de jaarkalender in .ics formaatMet dit .ics bestand kan de agenda worden geïmporteerd in bestaande kalenders zoals Google Calendar, Apple Calendar, IBM Lotus Notes, Yahoo! Agenda, Evolutie, eM Client, Lightning-uitbreiding voor Mozilla Thunderbird en SeaMonkey, Microsoft Outlook en Novell GroupWise.

Of kopieer onderstaande link voor een live feed: